Michal Kulštejn | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

Michal Kulštejn

Michal Kulštejn

Datum: 25.2.2015

Bývalý velmi úspěšný závodník v kategorii men‘s physique opouští NUTREND Team jako aktivní sportovec, ale jsme rádi, že s námi i nadále zůstává v Nutrendu, a že ho můžeme přivítat v nové pozici. Michal Kulštejn se nyní stává ambasadorem, a my mu přejeme mnoho úspěchů.
 
Michalova slova:
Ano, je to pravda, loučím se (neříkám, že navždy) jako aktivní sportovec NUTREND Teamu. Jsem velmi rád, že jsem měl tu možnost zažít období profesionálního sportovce právě s podporou od Nutrendu, neboť jsem měl díky tomu ideální podmínky trénovat na plný plyn.
 
Kromě profesionálního sportovce jsem už dlouhou dobu trenér, který denně pomáhá lidem plnit jejich sny a cíle. Nyní nadešel čas věnovat se trenérství na 200% a opustit tak profesionální sportovní scénu, neboť sloučit sportovní kariéru s tou pracovní není příliš reálné. Vždy něčemu dáte menší pozornost, a já jsem člověk, který chce věci dělat naplno, a proto jsem se rozhodl kariéru profesionálního sportovce ukončit.
 
Čím dál více si totiž uvědomuji, že pomáhat lidem v jejich cestě za zdravím, splněnými sny a životní změnou je to, co mě maximálně naplňuje. Měnit jejich osudy, ukázat jim správný směr, povzbudit je, že dokážou vše, co chtějí, a ukázat jim, že tento fitness životní styl je pro každého, kdo jen trošku chce. V podstatě můžu říci, že dnes se dá ve fitness najít už dávno ztracené zdraví a to je ta největší odměna pro všechny, kteří se rozhodnou začít zdravě žít! Neboť ve zdravém těle, zdravý duch.
 
Před deseti lety jsem začal jako instruktor fitness, jehož cílem bylo dohlížet na pořádek ve fitness centru, starat se o provoz a ukazovat lidem jednotlivé cviky.
 
Jak šla doba, z instruktora fitness se ze mě po 5 letech stal trenér I. třídy. Svou licenci jsem získal na Karlově univerzitě. Tento nový diplom mi otevřel dveře k novým novým příležitostem ve světě fitness. Jako trenér I. třídy jsem byl vyhledáván i jako přednášející, a to zejména trenérskou akademií Ronnie.cz, kde jsem byl několikrát zvolen nejoblíbenějším lektorem, což mě velmi těšilo. Vždy jsem si zakládal na tom, aby mé přednášky byly podložené vlastní praxí, neboť teorie je super, ale praxe je nenahraditelná. Mé zkušenosti a znalosti sportovce, trenéra a přednášejícího jsem zúročil ve svých dvou publikacích s názvem „Sacharidové vlny“ a „Sacharidové vlny II.“ Dvě knihy, jedna idea. Otevřely ve mně nový úhel pohledu na fitness svět, který jsem se rozhodl předávat dál jako mentor. V mém případě jako „Mentor of Perspective.“
 
Mým cílem jako mentora je lidem ukázat jiný úhel pohledu na fitness svět, na zdravý životní styl a péči o sebe sama. Jako instruktor jsem ukazoval cviky a vedl tréninky, jako coach jsem lidem pomáhal plnit jejich cíle. Nyní nastal čas lidem ukázat směr a pomoct jim v jejich cestě, na kterou se vydali. V určitém věku všichni zjistíme, že vše podstatné se děje v naší hlavě, která je spouštěčem nejen všeho dobrého, ale bohužel i toho špatného!
 
Jako mentor svým klientům naslouchám, inspiruji je, povzbuzuji, předávám zkušenosti a nadhled, učím je příkladem a snažím se být tím správným průvodcem jejich osobního rozvoje. Individuální přístup ke každému klientovi je pro mě základní prioritou. Ne vždy dojdeme k výsledku, že pouze shozená kila nás udělají šťastnými, není to vždy o tom vypadat dobře, ale také cítit se dobře. Mentora potřebujete a správně využijete až tehdy, když víte, kam směřujete, přeberete za to 100% zodpovědnost a jste odhodlaní k činům. A takové klienty mám nejradši!
 
Nyní jsem rád, že jako ambasador NUTRENDu mám tu možnost ukázat svůj úhel pohledu lidem po celém světě. Spolu s Nutrendem jsme odstartovali spoustu projektů, a prozradím Vám, že se máte opravdu na co těšit. Nejaktuálnějším projektem jsou „Proměny s Michalem Kulštejnem a Nutrendem“, které věřím, že vyvolají v mnoha lidech chuť, dokázat si, že na proměnu a změnu není nikdy pozdě a že nic není nemožné. Ukážeme Vám, že s námi to dokážete.
 
TOP 5 NUTREND produktů:
  1. AFTER TRAINING PROTEIN
  2. 100% WHEY ISOLATE
  3. N1
  4. BRUTUS ENERGY SHOT
  5. BCAA MEGA STRONG POWDER
 
Projekty Michala Kulštejna:
 
Proměny s Michalem Kulštejnem - Cesta je cíl

 
 
 
 
 
 
 

Seznam produktů

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist