Michal Prokop vládl na Malé Morávce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Michal Prokop vládl na Malé Morávce

Michal Prokop vládl na Malé Morávce

Datum: 17.8. 2016

Malá Morávka zažila uplynulý víkend další zastávku české Enduro Série. Pro závodníky bylo připraveno 5 erzet, které byly namotány v Bikeparku Kopřivná, Ski Areálu Myšák a jedna erzeta vedla lesem mezi zmíněnými areály a přivedla bikery z jednoho údolí do druhého.

Na start se postavilo více než 270 závodníků!!!
 
Letos se opět konal večerní prolog, který se jel za umělého osvětlení ve Ski Areálu Kopřivná jako zpestření nejen pro závodníky, ale i pro diváky. Závodníci se museli poprat s několika zrádnými odkloněnými zatáčkami, skokem přes cestu a jedním krátkým šlapavým úsekem. To vše těm nejrychlejším zabralo okolo jedné minuty! Králem prologu se nakonec stal Michal Prokop, který si nesl náskok necelé čtyři sekundy do nedělního hlavního závodu.
 
"Po loňském povedeném enduru v Malé Morávce jsem čekal, co si na nás organizátoři vymyslí letos. Změny byly sice jen kosmetické, ale zase o kus k lepšímu. Noční prolog byl opět super nápad a podle ohlasů jezdců i nadšených diváku se zamlouval. Sobotní trénink nebyl přesně podle mých představ, když jsem měl dva nepříjemné pády a defekt zadního kola. Nicméně nedělní závod jsem dojel bez defektu a po chybách v první erzetě se mi podařilo dojet celkové na 1. místě. Závod jsem si opravdu užil, erzety byly peckově připravené, takže za mě spokojenost".