800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Novinky

Italské vítězství Jiřího Ježka

9.5.2014 Novinky
Po návratu ze světového šampionátu v mexickém Aguascalientes je člen NUTREND Teamu Jiří Ježek ve skvělé kondici a ihned zahájil silniční sezónu.
Rekordní Pohár konstruktérů pojede s Buggyrou

Trojnásobný držitel titulu tyýmového mistra Evropy v závodech tahačůse po čtyrech letech vrací do soutěže! Člen NUTREND Teamu David Vršecký s novým parťákem Adamem Lackem budou bojovat o zisk čtvrtého Poháru konstruktérů pro Buggyru. Ryze česká dvojka to ale nebude mít jednoduché, protože do letošního ročníku je přihlášeno rekordních 8. týmů.
Tour De Kids odstartovalo

7.5.2014 Novinky
Již čtvrtý ročník vyhlášené sportovní akce pro děti Tour De Kids byl odstartován před několika málo dny v Brně. Společnost NUTREND byla samozřejmě u toho, neboť je i letos exkluzivním partnerem Tour De Kids.
Šela Marathon a NUTREND

Hrad Helfšty´n se i letos stal dějištěm kultovního závodu horsky´ch kol Author Šela Marathonu, jehož je společnost NUTREND již tradičním partnerem. Trať patnáctého ročníku pohárového závodu byla na rozdíl od posledních let nezvykle suchá. Jedinou nepříjemnost pro dvanáct set natěšeny´ch bikerů představovalo poměrně chladné a hodně větrné počasí.
Petr Vabroušek exceloval na Hyundai Perun-Sky Marathonu

6.5.2014 Novinky
Letošní Hyundai Perun – SkyMarathon, jehož je společnost NUTREND partnerem, je úspěšně za námi. Na start se postavilo 386 závodníků, kterým Perun připravil nádherné podmínky – déšť, mlhu a teplotu kolem 5 stupňů.
Víkend ve znamení kulturistiky

První květnový víkend byl oslavou české kulturistiky. Konaly se totiž hned dvě prestižní soutěže. V sobotu 3. května hostil Přerov Mistrovství Moravy a Slezka v kulturistice.
Crosscountry s rekordní účastí

5.5.2014 Novinky
Minulý víkend patřil v Drmoulu nedaleko Mariánských Lázní crosscountry. Sjela se sem česká špička a velmi významně byla zastoupena i dámská část tohoto sportu. Společnost NUTREND byla partnerem těchto závodů.
Třetí závod Pražského MTB za podpory společnosti NUTREND

Devátenáctiletý Kryštof Bogár (Betch.nl Superior Bart Brentjens MTB Team) se po velmi přesvědčivém výkonu stal vítězem elitní kategorie mužů 3. kola Pražského MTB poháru, který se v neděli uskutečnil v Kbelích a jehož je společnost NUTREND již tradičně partnerem.
NUTREND a Nymburský půlmaraton

2.5.2014 Novinky
V neděli 27. dubna se konal druhý ročník Nymburského půlmaratonu a Nymburské čtvrtky. Společnost NUTREND je hrdým partnerem těchto sportovních klání a postarala se samozřejmě i o pitný režim pro čtyři stovky závodníků, z nichž se polovina odvážila na půlmaratonskou trať.
Vydařená premiéra Kola pro život

30.4.2014 Novinky
První závod Kola pro život – Trans Brdy České spořitelny, který se jel 26. dubna v Letech u Prahy, zahájil 15. sezónu opravdu impozantně.