NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe

  NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe

  Datum: 14.4.2014

  Na víkendovém FIBO Power stvrdili spolupráci zástupci Sportovního holdingu Praha, který pořádá červnovou akci Olympia Amateur Europe, a firmy NUTREND. Smlouvu, díky které se NUTREND stal hlavním partnerem celé akce, podepsali výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha Robert Speychal a majitel firmy Richard Zedník.

  „NUTREND je silný hlavní partner naší akce a jsem velice rád, že jsme se zároveň dohodli také na tom, že bude partnerem naší další kulturistické akce, říjnového EVLS Prague Pro,“ komentoval podpis spolupráce Speychal. Jako přínosnou ji vidí i Zedník: „Velmi mě těší, že jsme se s pořadateli Olympie domluvili na spolupráci.“
  Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.
   
  Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.
   
  Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.
   
   

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist