NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe

NUTREND hlavním partnerem Olympia Amateur Europe

Datum: 14.4. 2014

Na víkendovém FIBO Power stvrdili spolupráci zástupci Sportovního holdingu Praha, který pořádá červnovou akci Olympia Amateur Europe, a firmy NUTREND. Smlouvu, díky které se NUTREND stal hlavním partnerem celé akce, podepsali výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha Robert Speychal a majitel firmy Richard Zedník.

„NUTREND je silný hlavní partner naší akce a jsem velice rád, že jsme se zároveň dohodli také na tom, že bude partnerem naší další kulturistické akce, říjnového EVLS Prague Pro,“ komentoval podpis spolupráce Speychal. Jako přínosnou ji vidí i Zedník: „Velmi mě těší, že jsme se s pořadateli Olympie domluvili na spolupráci.“
Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.
 
Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.
 
Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.
 
 

Fotogalerie