Petr Plaček | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Petr Plaček

Petr Plaček

Datum: 15.5.2018

Cvičit jsem začal v 21 letech, což je dnes už 16 let. Nezačal jsem proto, že bych chtěl na soutěže, ale sám pro sebe, a to se mě drží dodnes. Moji generaci v mládí ovlivnili tehdejší vzory jako Arnold Schwarzenegger, Silvester Stalone, J. C. Van D., a tak dále.

Začínal jsem ale bez jakéhokoli řešení stravy a doplňků, jen jsem se chtěl cítit fyzicky líp. Mám i docela dost fyzicky náročnou profesi, a tak jsem vždy cvičil podle svých osobních možností. Dělám střechy a nevýhodou této práce navíc je, že nemůžu být extrémně velký, aby pode mnou nepraskaly tašky, což praskají už teď. (smích) Snažím se cvičit hlavně na trvalou formu a tvar těla. Během dalších 10 let, ode dne kdy jsem začal, jsem začal řešit i stravu a výživové doplňky, protože jsem chtěl stále lepší výsledky. Za zmínku určitě stojí i úraz z posilovny - utržený prsní sval, kvůli kterému se mi narušila symetrie hrudníku, což mě hodně trápilo a časem jsem začal mít i obrovské bolesti ramene. Všechna ta dřina pro mě přestávala mít význam, protože jsem nemohl vypadat, jak jsem si přál, ale nevzdal jsem se a nedávno jsem proto podstoupil náročnou operaci, ze které se dodnes zotavuji a makám dál.
 
Proč jsi začal používat Nutrend?
Mám rád, když jakékoli produkty všeobecně na trhu mají tradici a dobré jméno, protože věřím, že to má přímý vliv na jejich kvalitu, která se ve spolupráci se sportovci může neustále zlepšovat a vyvíjet. A jsem přesvědčený, že přesně tohle Nutrend splňuje, proto jsem rád, že patřím do Nutrend teamu.
 
Jak Ti produkty Nutrend pomáhají?
Posilování je veliká zátěž pro celé tělo - všichni víme, že nejde jen o svaly, ale i o klouby, kosti, orgány a celkovou kondici. Je nezbytné doplňovat živiny, minerály a vitamíny, aby měl organismus z čeho brát a z čeho fungovat. Bez tohoto všeho nelze chtít výsledky.
 
Jaký je Tvůj nejoblíbenější produkt?
Mezi moje favority patří N1, protože má okamžitý efekt. Po celém dni ve fyzicky náročné práci tento produkt opravdu potřebuji. Vždy, když si objednám Nutrend, těším se ale na všechny produkty, protože to k mému životnímu stylu prostě patří a každý mi nějak pomáhá. Největší spotřebu mám samozřejmě proteinů.
 
Jak často trénuješ?
Do fitka chodím 4x týdně. A když je venku hezky, jezdím na kole, na bruslích a taky chodím na svižné procházky se svým psím parťákem.
 
Jaká je Tvoje motivace?
Nechci, aby to vyznělo samolibě, ale nejlepší motivací pro mě je, když sám na sobě vidím pokroky. Čím více se moje tělo mění, tím lepší a lepší bych chtěl být nebo to v určité fázi alespoň dlouhodobě udržet. Myslím si, že člověk by se neměl s nikým příliš nebo raději vůbec srovnávat. Ocenit druhého to ano, ale srovnávání se s někým pak lidi nutí nebýt spokojení s tím, jací můžou být oni sami. Děláme to pro sebe, a člověk je šťastný, když je sám sebou, ať je jakýkoli.
 
Jaké jsou Tvé cíle?
Jak už jsem zmínil, jsem po operaci toho utrženého prsního svalu, takže i kdybych chtěl po tolika letech třeba jen zkusit nějakou soutěž, tak na soutěž by to nebylo, proto ani nemůže být mým cílem. Ale to mě netrápí. Mým cílem je se minimálně udržovat ve formě dokud mi to zdraví dovolí a být se sebou spokojený.

Fotogalerie

Seznam produktů