Poradna - ENDURANCE SPORTS | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Poradna - ENDURANCE SPORTS

podpora výkonnosti a regenerace + redukce hmotnosti - FOTBAL

podpora výkonnosti a regenerace + redukce hmotnosti - FOTBAL

Dobrý den, chtěl bych poradit s produkty, které bych si měl koupit. Hraji fotbal, tréninky mám 6x týdne a 1x týdně chodím do posilovny. Potřeboval bych něco na rychlejší regeneraci a zhubnutí tuků na břiše. Je mi 18 let, měřím 185 cm a vážím 79 kg. Dříve jsem bral proteinový přípravek, a to asi 1 měsíc. Děkuji za rady.


FLORBAL – regenerace po zápasech a nárůst svalové hmoty

FLORBAL – regenerace po zápasech a nárůst svalové hmoty

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mi můžete doporučit nějaký přípravek, který pomáhá regeneraci po zátěži a zároveň podporuje růst svalové hmoty. Hraji florbal, je mi 22 let, měřím cca 188 cm a vážím cca 80 kg. Zátěž mám 4 – 5 hodin týdně. Když je čas, tak se nárazově (tedy okrajově) věnuji také cyklistice, jezdím na snowboardu, hraji squash, chodím do posilovny. S produkty NUTREND zatím žádné zkušenosti nemám. Přeji hezký zbytek dne a děkuji za odpověď.


SQUASH – podpora výkonu a dostatek energie při zátěži

SQUASH – podpora výkonu a dostatek energie při zátěži

Dobrý den, potřebuji poradit, jaké produkty NUTREND mám používat. Hraji rekreačně squash, a to 2x týdně + 5 zápasů squashe v měsíci. Jednou týdně ještě chodím na spinning. Toto celé je vždy cca 1 hodina zátěže. Příklad zátěže: středa 10:00 h squash, 18:00 h spinning. Čtvrtek 10:00 h squash. Potom třeba 3 dny bez aktivity (dělám v práci na směny). Toto celé potom opakuji v pondělí a úterý znovu. Pak zase 3 dny pauza apod. Jde mi o produkty během fyzické zátěže a produkty po zátěži. Je mi 40 let a vážím 90 kg. Děkuji za odpověď


REGENER nebo ENDURO GAINER? Kdy který použít?

REGENER nebo ENDURO GAINER? Kdy který použít?

Dobrý den, uvažuji o koupi přípravku pro doplnění energie a regeneraci po sportovním výkonu a potřebuji od vás prosím radu. Jsem dospělý muž s pravidelnou fyzickou aktivitou. Četl jsem, jak je důležité doplnit po výkonu energii v podobě cukrů a bílkovin (mimo jiné i proto, aby si tyto látky tělo nebralo ze svalů). Nejde mi však ale o nějaký super nárůst svalové hmoty. Dělám spíše dynamické sporty - hlavní jsou běh, alpinning a tyto dva ve finále pro turistické závody. Na vašich stránkách jsem si vyhledal jako nejvhodnější asi tyto dva: REGENER a ENDURO GAINER. Nevím však, pro který se rozhodnout, přestože se mi jeví vhodnější asi ENDURO GAINER. Avšak narazil jsem u tohoto ve složení na kreatin. Tomu jsem se snažil vždy zdaleka vyhnout jakožto dopingovému a tělu (především zdraví) ne moc prospěšnému prvku.


 Jak zvládnout zimní přípravu ve fotbale?

Jak zvládnout zimní přípravu ve fotbale?

Dobrý den, začínám zimní přípravu ve fotbale, kde budeme mít tréninky 2x denně, budeme běhat a věnovat se také přípravě v posilovně. Budu tedy mít hodně pohybu. Jaké produkty byste mi doporučili, abych měl výdrž při běhu, energii a sílu při výkonu? Také bych potřeboval nabrat svaly. Jaké produkty mám tedy používat? Je mi 24 let a vážím 64 kg. Děkuji za odpověď.


 JUDO - produkty při tréninku pro nárůst svalové hmoty

JUDO - produkty při tréninku pro nárůst svalové hmoty

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem věcí na soustředění. Je mi 18 let, věnuji se judu a koncem ledna odjíždím na 2 týdny na soustředění. Budou tam 3x denně velmi náročné tréninky. Mým cílem je zlepšit se technicky i výkonnostně a také přibrat svalovou hmotu. Předem děkuji za odpověď.