Poradna | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Poradna

Již jste začali?

Již jste začali?

23.9.2016 Poradna
Již jste začali „dřít“ na své formě? Získat svalovou hmotu není snadný úkol. Jistě jste již slyšeli: „No… to musíš prostě hodně jíst a tvrdě trénovat!“ Zároveň nelze hned očekávat, že naberete 5kg kvalitní hmoty během pár týdnů tohoto snažení.
Aminokyseliny BCAA

Aminokyseliny BCAA

12.9.2016 Poradna
Představme si podrobněji sportovci nejčastěji používané aminokyseliny BCAA, co jsou větvené aminokyseliny (z anglického názvu Branch Chained Amino Acids).
Omega 3 - mastné kyseliny

Omega 3 - mastné kyseliny

12.9.2016 Poradna
Nadváha a obezita, stejně jako diabetes mellitus 2. typu, je v dnešní době výrazně na vzestupu. Na celkové úmrtnosti se kardiovaskulární onemocnění podílí přibližně z poloviny.
ROSTLINNÁ, NEBO ŽIVOČIŠNÁ BÍLKOVINA?

ROSTLINNÁ, NEBO ŽIVOČIŠNÁ BÍLKOVINA?

25.8.2016 Poradna
Bílkovina (protein) je strukturní složkou všech buněk, má katalytické účinky (například většina enzymů je proteinového původu). Proteiny jako protilátky jsou součástí imunitního systému a mají i mimo jiné regulační schopnost v organismu v podobě hormonů.
100% WHEY ISOLATE

100% WHEY ISOLATE

Kulturisti, sportovci silových disciplín, příznivci fitness, i výkonnostní sportovci, ti všichni potřebují k naplnění svých cílů mít zajištěn vysoký příjem kvalitních bílkovin.
ISODRINX - hotový nápoj 750 ml

ISODRINX - hotový nápoj 750 ml

Bez pravidelného příjmu tekutin se naše tělo neobejde a při fyzické aktivitě to platí dvojnásob, protože vlivem zvýšené aktivity dochází i k vyššímu výdeji tekutin.
KAPSLOVANÉ PRODUKTY OD NUTRENDU

KAPSLOVANÉ PRODUKTY OD NUTRENDU

1.7.2016 Poradna
Představujeme Vám nové koncentrované kapslové produkty od společnosti Nutrend, které rozhodně stojí za povšimnutí. Vyjímají se mezi ostatními mimořádně vysokým obsahem účinných látek, nebo speciální funkcí kapslového obalu.
KOFEIN JAKO POMOCNÍK I NEPŘÍTEL

KOFEIN JAKO POMOCNÍK I NEPŘÍTEL

23.6.2016 Poradna
Kofein je přírodní alkaloid (zásaditá organická sloučenina), který v určitých dávkách stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Protože je všeobecně známé, že kofein potlačuje únavu a podporuje bdělost, stal se nejčastěji používaným stimulantem na světě, a to jak v běžném životě, tak i ve sportu.
CARNITIN 100000 + SYNEPHRINE

CARNITIN 100000 + SYNEPHRINE

16.6.2016 Poradna
Když potřebujeme redukovat podkožní tukovou rezervu, je třeba zatnout zuby a začít se věnovat fyzické aktivitě. Abychom při sportu příliš netrpěli a redukce tuku byla účinná, bude vhodné použít pomocníky ve formě spalovačů a podpořit jinak pomalou redukci tuku.
MASS GAIN (GAINER)

MASS GAIN (GAINER)

14.6.2016 Poradna
Společně s novou řadou výrobků od společnosti Nutrend přichází inovovaný sacharidový koncentrát. Stejně jako je tomu u produktů s podobným zaměřením, i zde převládají mezi živinami převážně sacharidy.