Třetí kolo Pražského MTB poháru ve Kbelích ovládli Havlíková a Malík | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Třetí kolo Pražského MTB poháru ve Kbelích ovládli Havlíková a Malík

  Třetí kolo Pražského MTB poháru ve Kbelích ovládli Havlíková a Malík

  Datum: 11.5.2015

  Úřadující mistryně České republiky Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG Jablonec) a Michal Malík (Eleven Mercedes Mitas) zvítězili v elitních kategoriích třetího kola Pražského MTB poháru 2015, který se uskutečnil v příjemném prostředí lesoparku Kbely.

  Elitní závod mužů byl pohromou pro favority závodu. Hned na startu přetrhl řetěz loňský vítěz kbelského závodu, Kryštof Bogár. Následně měl defekt další z favoritů, Jan Nesvadba a konečně, v první třetině závodu se odvrátilo štěstí také od medailisty ME a olympionika, Jana Škarnitzla, kterému se na trati doslova rozpadla přehazovačka a závod musel ukončit.
   
  Silně obsazenému závodu juniorů dominovali opět jezdci týmu Nutrend Specialized Racing, Adéla Šafářová a Matěj Průdek.
   
  Kbelský závod v olympijském cross country znovu překonal, po Zličíně a Řepích účastnický rekord. Ovšem nutno dodat, že závody byly nejenom početně, ale také velmi kvalitně obsazené. Pro mnoho závodníků byl kbelský závod posledním testem před blížícím se Českým pohárem v Řepích, který se uskuteční už příští víkend na náročné řepské trati. A nejedná se pouze o zavedené kategorie Českého poháru. V Řepích se totiž také uskuteční, historicky poprvé, Český pohár Minime pro všechny předžákovské kategorie. Máme se na co těšit a už nyní vás zveme do Řep. Uvidíme zde absolutní špičku horských kol v čele s olympijským vítězem Jaroslavem Kulhavým, ale také souboj nejmladší, nastupující generace bikerů.
   

  Fotogalerie

  foto: Barbora Klap

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist