Tým NUTREND Czech National oslavil úspěšnou sezónu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Tým NUTREND Czech National oslavil úspěšnou sezónu

Tým NUTREND Czech National oslavil úspěšnou sezónu

Datum: 7.11. 2014

Zisk cenných trofejí a opojná chuť vítězství ozdobila letošní motoristickou sezónu šternberského závodního týmu Nutrend Czech National, kterou nelze označit jinak, než jako velmi úspěšnou.

Tým působil v průběhu letošního roku na několika frontách. Samozřejmostí bylo zápolení na vrchařských tratích a tedy prioritní účast v evropském poháru vrchařů (FIA International Hill Climb Cup 2014), kterou kombinoval Nutrend Racing se starty na domácích kopcích v rámci mistrovství České republiky. Mimo účasti na závodech do vrchu se ale tým nově představil i na okruhových tratích.


Letošní sezóna nabídla mnoho pozitivního. Tým splnil cíl v podobě zisku evropského poháru díky vítězství Václava Janíka, Jiří Svoboda zajel v obou absolvovaných šampionátech svá osobní maxima a v barvách Nutrend Racingu se představilo v pozitivním světle několik nadějných pilotů. „Po úspěšné sezóně je nutné poděkovat všem, kteří se zasloužili o tento výsledek, kterého jsme letos dosáhli – především všem obchodním partnerům, mechanikům, rodině a v neposlední řadě našim věrným fanouškům. V sezóně 2014 jsme odvedli opravdu hodně práce, absolvovali jsem dva náročné šampionáty a navíc jsme zkoušeli prostředí okruhových závodů. Na všech frontách jsme dosáhli minimálně dílčích úspěchů a to je jasným znakem, že jsme odvedli naši práci dobře,“ hovoří o čerstvě završené sezóně Václav Janík, který se již chystá spolu s celým týmem na sezónu 2015!