Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

Datum: 28.5. 2015

I po neuvěřitelných dvaadvaceti letech existence žije exhibiční závod horkých kol na Hradčanech svým intenzivním životem a drží se ho štěstí. Přesto, že se nad Prahou celý den honila temná dešťová mračna, parádní ukázka cyklistického umění zůstala vody ušetřena, jako již po několikáté.

I díky optimálním podmínkám mohli špičkoví závodníci ukázat, co v nich je bezprostředně před závodem Světového poháru XC v Novém městě na Moravě. Mezi nimi se neztratila ani dvojice Pavel Boudný a Matouš Ulman z České spořitelny Accolade, cyklistický tým podporovaný společností NUTREND, když dlouhou dobu Pavel i Matouš jezdili blízko úplné špičce startovního pole. Přestože Pavel nakonec ze závodu odstoupil, Matouš se rval statečně s konkurencí a nakonec z toho bylo páté místo, tudíž podium.

Naopak smůla se držela člena NUTREND teamu Jaroslava Kulhavého. Přes technické problémy již od začátku závodu se držel na prvních pozicích, bohužel přibližně v polovině závodu přetrhl řetěz a byl nucen ze závodu odstoupit.

Gratulace všem členům NUTREND teamu a díky za skvělou reprezentaci na tak ojedinělé akci!