Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

  Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

  Datum: 28.5.2015

  I po neuvěřitelných dvaadvaceti letech existence žije exhibiční závod horkých kol na Hradčanech svým intenzivním životem a drží se ho štěstí. Přesto, že se nad Prahou celý den honila temná dešťová mračna, parádní ukázka cyklistického umění zůstala vody ušetřena, jako již po několikáté.

  I díky optimálním podmínkám mohli špičkoví závodníci ukázat, co v nich je bezprostředně před závodem Světového poháru XC v Novém městě na Moravě. Mezi nimi se neztratila ani dvojice Pavel Boudný a Matouš Ulman z České spořitelny Accolade, cyklistický tým podporovaný společností NUTREND, když dlouhou dobu Pavel i Matouš jezdili blízko úplné špičce startovního pole. Přestože Pavel nakonec ze závodu odstoupil, Matouš se rval statečně s konkurencí a nakonec z toho bylo páté místo, tudíž podium.

  Naopak smůla se držela člena NUTREND teamu Jaroslava Kulhavého. Přes technické problémy již od začátku závodu se držel na prvních pozicích, bohužel přibližně v polovině závodu přetrhl řetěz a byl nucen ze závodu odstoupit.

  Gratulace všem členům NUTREND teamu a díky za skvělou reprezentaci na tak ojedinělé akci!

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist