Andrea Kaštánková | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Andrea Kaštánková

Andrea Kaštánková

Datum: 17.6.2020

Mé jméno je Andrea Kaštánková. Jsem maminka 2 synů, která miluje hory, běh, svého manžela a děti. Považuji se za obyčejnou ženu, která se o sebe ráda stará a dbá o sebe, k čemuž neodmyslitelně patří právě i sport. Nebylo tomu tak ale vždycky. Již od mého dětství jsem neoplývala štíhlou linií, což se se mnou táhlo a s věkem zhoršovalo. Držela jsem různé diety, hladovky, ale samozřejmě nepřišlo zlepšení, právě naopak. Hodně k tomu napomáhalo i mé zaměstnání, které mi neumožňovalo stravovat se pravidelně. Tenkrát jsem drasticky zhubla 20 kg. Ty jsem samozřejmě nabrala zpátky, a jelikož přišlo těhotenství, bylo to mnohem horší. Přibrala jsem 35 kg. Po prvním porodu jsem se snažila dát přebytečná kila dolů, což se i podařilo, ale stále chyběl sport.

Občasné běhání a chůze nebyla úplně dostačující. Začala jsem tedy dbát více na svou stravu, aby byla vyvážená a pravidelná. Po 3 letech přišlo druhé těhotenství, tehdy jsem nabrala naštěstí jen 9 kg. 

Byla jsem rozhodnutá, že to tak nechci nechat. Půl roku od porodu jsem začala běhat s kočárem a postupně zapojovala silové tréninky (vše doma). No a teď jsem tady. Šťastná, vcelku se sebou i spokojená, a za těch 6 let s proměnou zhruba -30 kg .

Někdy je to opravdu těžké zvládnout vše, ale nic není nemožné a děti nejsou překážkou, ba naopak motivací.

Sport se stal mým každodenním rituálem.


Nejraději mám běh! Běhám po lesích, po horách, se starším synem na kole, s kočárem nebo bez něj. Ať prší nebo sněží, svítí sluníčko, nebo fouká. Miluju to a počasí mi to vždy jen obmění! 😊


Ráda si zacvičím také jógu a nově zajdu i do posilovny, kam jsem dříve vůbec nezavítala. Vše jsem si vždy odcvičila doma jen s vlastní vahou. S přibývající fyzickou zátěží a větším výdejem energie bylo potřeba zapojit výživové doplňky. Začínala jsem s proteinem, carnitinovým drinkem a občasným zdravým prohřeškem v podobě tyčinek. Sžila jsem se s produkty natolik, že bych je už teď těžko nahrazovala. Ať už je to Carnitine Drink před cvičením, protein po cvičení, proteinová tyčinka, když mě honí mlsná, nebo když spěchám a nestíhám svačinu. Naštěstí jsou v prodeji i v obyčejných řetězcích nebo na benzínkách, což je skvělý! Patří už k mému sportu, který je pro mě velmi důležitý, udržuje mě v kondici, v psychické pohodě, ale ze všeho nejvíc na něm miluju to, že mi dává svobodu být sama sebou. Nedávám si v něm velké cíle, abych pak nezklamala sama sebe, že jsem něco nedokázala, ale mým snem je zaběhnout si B7 a VltavaRun. Věřím, že se to povede!


Kdybych měla vypíchnout 5 nejoblíbenějších produktů, tak to bude neodmyslitelně:

Carnitine Activity Drink

Tyčinka Excelent pistácie

100% Whey Protein kokos a bílá čokoláda

Carnitine 3000 Shot ananas

Tyčinka BeSlim malina 


Instagramový profil: andula_v_behu


Seznam produktů

CARNITINE ACTIVITY DRINK

CARNITINE ACTIVITY DRINK

Osvěžující neperlivý drink bez cukru, patří mezi nejprodávanější ve své kategorii....

od 39

34 bez DPH

100% WHEY PROTEIN

100% WHEY PROTEIN

Přichází zcela nová generace prémiového proteinu s vylepšenou recepturou. Z...

od 540

470 bez DPH

CARNITINE 3000 SHOT

CARNITINE 3000 SHOT

Mimořádně účinná tekutá směs ve formě shotu, s vysokou dávkou 3 g L-karnitinu...

od 540

470 bez DPH

EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE

EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE

Dvouvrstvá proteinová tyčinka s polevou z pravé čokolády či jogurtu vyniká lahodnou...

od 25

22 bez DPH

BE SLIM

BE SLIM

Vyladěná receptura lahodné proteinové tyčinky přináší skvělou chuť, 30 % bílkovin...

od 30

26 bez DPH