Atletické špičky v Heraklionu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Atletické špičky v Heraklionu

Atletické špičky v Heraklionu

Datum: 26.6. 2015

Mistrovství Evropy družstev je rozděleno do několika evropských atletických lig (superliga, I.,II. a III. Liga). O uplynulém víkendu probíhala I. evropská liga v řeckém Heraklionu a atleti z České republiky, Řecka, Nizozemska, Belgie, Portugalska, Irska, Turecka, Švýcarska, Rumunska, Estonska, Litvy a Lotyšska bojovali o postup do superligy.

Český atletický svaz vyslal nejlepší atlety a věřil, že je o postup do superligy postaráno. Čeští atleti nezklamali a v roce 2017 je uvidíme společně s Řeckem a Nizozemskem právě ve zmiňované superlize.

NUTREND v Heraklionu byl vidět hned díky 4 atletům. Denisa Rosolová, Pavel Maslák, Jakub Holuša a Lukáš Melich, tito členové NUTREND Temu přispěli medailovými umístěními k postupu. Denisa získala na hladké čtvrtce bronz a ve štafetě pomohla ke zlaté medaili. Pavlovi cinkaly dvě zlaté medaile, jak z individuálního závodu, tak také ze čtvrtkařské štafety. Jakub Holuša měl opět svůj typický drtivý finiš, který nestačil pouze na Turka Özbilena. Lukáš Melich třetím hodem poslal kladivo do vítězné vzdálenosti. Co více dodat…… Nutrenďáci jedou!:)

Fotogalerie