Benjamin Radić | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Benjamin Radić

Benjamin Radić

Datum: 21.2. 2014

Rozhodl se pro produkty NUTREND, kvůli jejich špičkové kvalitě a dobrým cenám. Má raději produkty ze zemí EU, protože zde přísněji kontrolují jejich složení. Díky produktům Nutrendu lépe zvládá tréninky a také mu pomáhají s rychlejší regenerací.

BENJAMIN A JEHO NOVÉ VÝZVY

Disciplína: MuscleMania PRO
Tým: Musclemania

Nejlepší výsledky:
  • 1. místo Musclemania Fitness Universe Miami 2015 - heavy weight
  • 1. místo Musclemania Europe tour 2013 Londýn - heavy weight & overal champion
  • 2. místo Musclemania Řím 2013
  • 1. místo Musclemania Europe tour 2012 Paříž - heavy weight
Začátky a první úspěchy
Od dětství ho bavily různé sporty, proto jich chtěl vyzkoušet co nejvíc. Na základní škole hrál tenis a volejbal. Když začal svou sportovní kariéru, přidal posilovnu – aby byl silnější a předešel tak možným zraněním. Po čase ho posilování začalo bavit víc než jiné sporty, protože nabýval svalovou hmotu a jeho muskulatura se rychle měnila. “Brzy jsem byl větší a silnější než moji vrstevníci. Rozhodl jsem se, že nechám tenisu, začal jsem s judem a přidal další posilování. Po roce trénování jsem si ale zlomil nohu a na nějakou dobu jsem musel s judem přestat. Do posilovny jsem nicméně chodil dál a opravdu mě to bavilo. Tehdy mi bylo šestnáct a jak se formovalo mé tělo, zlepšovalo se i moje sebevědomí,” vzpomíná Benjamin Radić. Dělal to ale pořád spíš pro zábavu než proto, aby budoval sportovní kariéru. Bavilo a nadále ho baví zvedat činky, být stále silnější, měnit své tělo a také kvalitu života. “Brzy jsem začal v posilovně pomáhat i ostatním. Nejprve jen kamarádům, ale později (díky dobrým výsledkům) jsem získal i první klienty. Úspěšně jsem absolvoval kurz osobního trenéra a dostal práci v místní posilovně. Čas ubíhal, pořád jsem tvrdě trénoval a pracoval na sobě, ale závodění mě nelákalo. Jednoho dne jsem však pověsil několik svých fotek na fitness web a zaznamenal jsem hodně pozitivních reakcí. Patřila k nim i Musclemania s nabídkou, abych se stal jejich profesionálním sportovcem. Nejprve jsem neměl zájem, ale po několika telefonátech ze Spojených států jsem změnil názor. A tak jsem tady. Všechno je to pro mě nová výzva, možnost získat nové zkušenosti a naučit se též něco o soutěžní přípravě.”

Zkušenosti se společností Nutrend
Rozhodl se pro tyto výrobky kvůli jejich špičkové kvalitě a dobrým cenám. Má raději produkty ze zemí EU, protože zde přísněji kontrolují jejich složení. Díky produktům Nutrendu lépe zvládá tréninky a také mu pomáhají s rychlejší regenerací. “A chutnají mi!” pochvaluje si Benjamin. “Mým nejoblíbenějším není jen jeden produkt, ale pokud bych měl vybrat jediný, stoprocentně by to byl 100% Whey isolate - je to jeden z nejlepších proteinových výrobků na světě.”

Příprava na závody
Během závodní přípravy trénuje 3x denně. Ráno 40 minut kardio, v poledne hodinu a půl posiluje a večer zase 40 minut kardio aktivita.Typický tréninkový den obnáší kardio ráno a večerní posilování. Všechny Benjaminovy tréninky jsou náročné, ale vždy poslední měsíc před soutěží musí trénovat nohy – a tyto tréniky jsou nejhorší. Motivace však je jasná. Vylepšit si konstituci a dosáhnout v závodech co nejlepších výsledků. Hodně ho ovlivnila Musclemania Europe tour 2012 Paříž, kde skončil první. “Vítězství mi dodalo motivaci do dalšího soutěžení. A protože jsem tuto soutěž vyhrál, budu soupeřit v USA se světovými špičkami,” dodává Benjamin Radić.

Vhodný jídelníček
Vybírá si potravinové doplňky, které jsou vysokosacharidové, vysokoproteinové a nízkotučné, obsahují kreatin, L karnitin, BCAA, 100% Whey isolate, vitamin C… Většinu sacharidů získává z hnědé rýže, sladkých brambor a ovesné kaše.

TOP 5 NUTREND produktů:
 
1. AFTER TRAINING PROTEIN
2. BEEF PROTEIN
3. TRIBULUS TURBO
4. CARNITINE 100 000
5. BCAA 4:1:1

 
 
 
 
 
 

Seznam produktů