Buggyra připravena na Dakar! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Buggyra připravena na Dakar!

  Buggyra připravena na Dakar!

  Datum: 21.11.2014

  Dakarský speciál týmu Tatra Buggyra Racing vyrazil na Dakar 2015 z Václavského náměstí, kde tento týden proběhla tisková konference. Společnost NUTREND, která je dlouholetým partnerem Buggyry, drží našim jezdcům pěsti a přeje jim pevné nervy!

  Sedmatřicátý ročník rallye Dakar odstartuje 3. ledna slavnostním startem v Buenos Aires a cíl ve stejném městě proběhne 17. ledna. Na posádky čeká přes 9.000 kilometrů, ovšem přesná trasa a seznam přihlášených posádek zveřejní organizátor na tiskové konferenci v Paříži 19. listopadu.

   
  „Poděkovat chci všem partnerům. Jedeme do jižní Ameriky psát příběh, protože  Dakar je velká událost. Proto nás těší spolupráce s ministerstvem pro místní rozvoj a organizací  CzechTourism. Jsme pyšní, že logem Czech Republic – Land of stories, budeme hájit barvy České  republiky,“ řekl manažer týmu Jan Kalivoda. 
   
  Dakarský speciál se od konce letošního Dakaru držel přesně daného testovacího programu, při  kterém najel tisíce kilometrů. „V podstatě se dá říci, že jsme vše vylepšili. Máme výkonnější  motor, rychlejší řazení, auto se lépe ovládá a mimo posunu výkonnosti je také spolehlivější.  Kvůli vývoji jsme sice obětovali některé závody, které jeli naši soupeři, ale věříme, že je naše  volba správná," je přesvědčen technický ředitel týmu Buggyra Robin Dolejš. 
   
  Největší zájem byl samozřejmě o jezdce Tatry 815 Buggyra se startovním číslem 506. Kolomý  věří, že mu právě toto číslo přinese na letošním Dakaru štěstí. „Válku Kamazům vyhlašujeme  každý rok,“ říká s úsměvem Martin Kolomý a pokračuje: „Pokaždé chceme bojovat vpředu, to je  jasné, ale mimo spolehlivého a výkonného vozu potřebujeme také profesionální tým a partu  dobrých lidí, kterou v Buggyře máme. Potřebné je také štěstí a tímto bych chtěl poděkovat  všem, co na nás myslí,“ dodal Kolomý, který na Václavském náměstí s Tatrou driftoval a  symbolicky odjel rovnou do přístavu.
   
  V rámci uskupení Buggyra Dakar Forces se  uskuteční 8. prosince exhibiční hokejový zápas v Roudnici nad Labem, kde se představí mimo jiné  Martin Kolomý, bratři Kiliáni, členové týmu a známé osobnosti.
   

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist