Byla to rychlá „Vémolice!“ | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Byla to rychlá „Vémolice!“

Byla to rychlá „Vémolice!“

Datum: 8.11. 2016

Karlos Vémola, člen Nutrend týmu patří k nejlepším českým a dovolíme si říct i evropským bojovníkům MMA.

Kvůli snu vrátit se zpět do elitní zámořské soutěže UFC se opět po roce a půl objevil v kleci a jeho comeback byl opravdu vydařený.
 
Český zápasník MMA Karlos Vémola na galavečeru Night of Warriors v Liberci v sobotu 5. 11. 2016 suverénně smetl Rakušana Dritana Barjamaje a po technickém KO za 1:43 minuty získal pás organizace WASO.
 
Celý den byla s Karlosem Eva Růžičková, vítězka facebookové soutěže NUTREND. Eva měla neuvěřitelnou příležitost stát se členem Karlosova teamu a společně s trenérem byla součástí příprav na zápas. Viděla zvyky a předzápasové rituály. Nakonec mohla být v rohu u ringu přímo při zápase, nejblíž ze všech v Liberci. Po zápase nám řekla: „Byl to neuvěřitelný zážitek, moc děkuju.“ Jsme rádi, že jsme mohli splnit sen dalšímu fanouškovi NUTRENDU.  Sledujte naše Facebookové profily: NUTREND BODYBULDING, NUTREND ACTIVE LIFESTYLE nebo NUTREND ENDURANCE. Soutěžíme pravidelně.
 
Karlos Vémola již od začátku ohlášeného comebacku prohlašoval, že se cítí nejlépe ve své kariéře. „Silnější než kdy před tím“. Trénoval tvrději a efektivněji. Jedna z věcí, která ho přiblížila k prvnímu vítězství po nedobrovolné přestávce, byl i nový pre-workout N1. Sám byl u jeho vývoje a po prvním testování byl nadšený. Podle jeho slov nic silnějšího a efektivnějšího ještě nezažil. N1 byla i v šatně před večerním zápasem v Liberci a věříme, že mu pomůže i na XFN v Praze 18. prosince, kde bude bojovat. Nutrend bude u toho. Sledujte nás a fanděte „Terminátorovi“.

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH