Carman Joyce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Carman Joyce

  Datum: 16.10.2018

  Instagram: Pink_Fitness_Freak

  Nejlepší sportovní výsledky:
  Vítězství na Gothia Youth Cup v době, kdy jsem hrála poloprofesionálně fotbal. Umístění v TOP 7 (finále) crossfitové soutěže Battle of Britain.

  Jaké je tvé životní motto?
  Buď jako ananas. Stůj zpříma s korunou a v jádru buď neodolatelný. Všechno vždy nakonec dobře dopadne.

  Jaký byl tvůj důvod začít s fitness a jaký byl tvůj první úspěch?
  Z poloprofesionální fotbalistky se stal nadšený návštěvník fitness centra. To mě vedlo k tomu, že jsem stále od svého těla chtěla více a více, a tak jsem začala s crossfitem. Kvalifikovala jsem se na svou první soutěž, kterou bylo Mistrovství Evropy v lednu 2018, tam jsem dosáhla umístění v TOP 7.

  Proč jsi začala používat produkty od společnosti NUTREND?
  S používáním jsem začala před několika měsíci, různorodost a kvalita sortimentu je nezpochybnitelná. Nemám s produkty žádný problém. Proteinové tyčinky mají skvělou konzistenci i chuť, narozdíl od jiných značek. Každodenně jsou mými favority 100% Whey protein ráno a večer s vločkami, BCAA při tréninku, Creatine a Glutamine. Když potřebuji na trénink nakopnout, používám Carnitine 3000 shot s jahodovou příchutí.

  Jak ti produkty NUTREND pomáhají při sportu?
  Pro nárůst svalové hmoty používám BCAA před tréninkem, během i po něm. V tuto chvíli usiluji o nárůst svalů a v tom mi pomáhá právě i zmiňovaný Glutamine a Creatine. Pomáhají mi prodloužit tréninky a uzvednout těžší váhy. Crossfit je intenzivní a komplexní sport, proto je důležité mít i ty správné doplňky stravy pro doplnění elektrolytů po tréninku.

  Jaký je tvůj oblíbený produkt a který používáš nejčastěji?
  Pro mě je jednička 100% Whey protein s příchutí sušenka. Jsem na něm závislá a ta chuť je prostě skvělá!

  Kde a jak často trénuješ?
  Jsem jako doma v Crossfit Colchester. Trénuji tam každý den, někdy dokonce 2x denně. Trénink se skládá ze silové a technické části.

  Jak se připravuješ na soutěž?
  Den před soutěží mám většinou volný. Kladu důraz na správnou výživu a opravdu kvalitní spánek. Dokonce v den soutěže navyšuji i snídaňovou porci. Hlavně mám ale vždy po ruce BCAA Mega strong, které
  zároveň velmi dobře chutnají.

  Jaká je tvá motivace do tréninku?
  Chci být stále lepší. V crossfitu je pořád co zkoušet a zlepšovat. Zdá se to jako nekonečná cesta, kterou jsem si oblíbila, protože mě drží neustále ve střehu. Snažím se pravidelně účastnit soutěží, čímž se udržuje i intenzita tréninků a mám se pořád na co těšit. Zároveň tak lze skvěle měřit progress.

  Můžeš popsat svou nejvydařenější soutěž?
  To jsou dvě. Má úplně první soutěž v crossfitu, Mistrovství Evropy, mě naučila opravdu hodně. Usmívat se na fotky, jinak totiž vypadáte, že si to vlastně vůbec neužíváte, a také často soupeřit se svými přáteli. Další
  zkušeností je poslední soutěž v bikini fitness za federaci PCA. Příprava šla celkem snadno, nebyla to žádná drastická dieta a hodiny kardia. Vzhledem k tomu, že dělám převážně crossfit, příliš jsem nevybočovala a
  forma vyšla skvěle. Také jsem si opravdu užila show jako takovou, byla to zábava a cítila jsem se velmi dobře.

  Jaké jsou tvé cíle?
  Mé cíle jsou do konce roku 2018 pokořit hranici 100kg na dřep. Celkově zesílit a nabrat svalovou hmotu. Také se chci letos zaměřit na více crossfit soutěží, ale vyzkoušet si zároveň znovu bikini a časem i jinou kategorii.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist