ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

100% WHEY PROTEIN

100% WHEY PROTEIN

Mezi silovými a silově vytrvalostními sportovci se stává nejvyhledávanějším proteinem. Když začneme hledat důvody jeho úspěchu, tak místo jednoho jich nalezneme hned několik. V první řadě jsou to jeho chuťové vlastnosti, které převzal od jeho předchůdce WHEY CORE 100, stejně jako rozmanitost příchutí. Tím ale spojitost s původním lídrem končí.

Nově vybrané suroviny umožnily posunout chuťové vlastnosti dál a přes to, že se jedná o protein s obsahem bílkoviny 76 %, stane se nejen po chuťové stránce vaší odměnou po náročné fyzické aktivitě. Konzumace produktu 100% WHEY PROTEIN není určena jen pro období po fyzické aktivitě. Jednoznačně se může uplatnit jako snídaně pro časově vytížené jedince, kteří nemají po ránu čas přijmout tuho stravu a potřebují lehce stravitelnou porci bílkovin. Pokud patříte mezi sportovce, kteří nezažívají hektická rána, a jste schopni se v klidu běžně nasnídat, uplatníte 100% WHEY PROTEIN jako vhodnou svačinu v dopoledních hodinách. Další možnost použití tohoto skvělého produktu je ve chvílích, kdy se díky pracovnímu vytížení, nemáte možnost kvalitně najíst. To samé platí při dlouhé jízdě autem, či náročném studiu, kdy je příprava běžné stravy téměř nemožná.

Jeho skvělou stravitelnost a chuťové vlastnosti v sobě nese kombinace bílkoviny, která se skládá ze syrovátkového proteinového izolátu WPI a ultra-filtrovaného syrovátkového proteinového koncentrátu WPC. První jmenovaný je vyráběn speciální mikro-filtrační metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která je v současné době nejšetrnější metodou výroby proteinu. Díky ní jsou ve výrobku zachovány živiny, ale i vysoká biologická hodnota. Skvělý je také fakt, že tyto dva zdroje bílkovin jsou v poměru 2:1 a to nabízí vynikající aminokyselinové spektrum, které zajistí pozitivní dusíkovou bilanci.

Tato instantní podoba proteinu dále nabízí téměř 17 gramů větvených aminokyselin (BCAA) na 100 gramů výrobku a z toho vyplývá, že pravidelnou konzumací tohoto proteinu získá tělo dostatečné množství těchto esenciálních aminokyselin. Vyráběn bude v několika velikostech. Nejmenším balením bude jeho sáčková podoba dvaceti dávek po 30 gramech. Následují dózy s obsahem jednoho kila, 2250 gramů a největší balení bude vážit 4 kilogramy. Ochutnat přitom můžete atraktivní příchutě, jako jsou banán, borůvka, čokoláda s kakaem, jahoda, ledová káva, malina, vanilka, sušenka, čokoláda + třešní a pistácie.

Protože se společnost Nutrend snaží dát svým zákazníkům to nejlepší nejen z hlediska účinných látek, ale i z hlediska zdraví, přichází u svých produktů s novým velkým benefitem, jakým jsou přírodní barviva. Tyto, společně s minimalizovanou pěnivostí proteinů, oceníte nejen ve fitcentru, ale kdykoliv během dne, při potřebě doplnit kvalitní bílkovinu.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena