Eva Havelková a Jakub Kraus – noví členové NUTREND Teamu

Eva Havelková a Jakub Kraus – noví členové NUTREND Teamu

Jsme moc rádi, že můžeme pro letošní rok uvítat do našeho NUTREND Teamu dva nové členy, Evu Havelkovou a Jakuba Krause.

Eva Havelková je závodnicí v kategorii Bikiny Fitness, kde mezi její největší úspěchy patří titul Mistryně Čech 2015, Vicemistryně České republiky 2015, Vicemistryně Čech 2014, získala také třetí místo na BFC Cupu 2014 a probojovala se do semifinále Mistrovství Evropy 2014. V minulosti se věnovala sportovnímu aerobiku, ve kterém získala v roce 2001 titul týmové mistryně republiky a v roce 2002 vicemistryně světa.

Živí se jako osobní fitness trenérka, výživová poradkyně a je také spolumajitelkou firmy připravující krabičkovou dietu. Její velkou vášní je příprava zdravých jídel, o které se dělí se svými fanoušky na Instagramu, a kde ji můžete sledovat jako @fitnessevisek.

Jakub Kraus se stal v roce 2015 Mužem roku a v témže roce se na soutěži Mister International na Filipínách stal pátým nejkrásnějším mužem světa, když se v konkurenci třiceti šesti mužů z celého světa probojoval do TOP5, a získal titul čtvrtého vicemistra. V dnešní době intenzivně působí na poli fitness. Pracuje jako osobní fitness trenér a výživový poradce, navíc řídí vlastní firmu zabývající se krabičkovou dietou.

V roce 2014 soutěžil v kategorii Men´s Physique a na Mistrovství Čech se probojoval do finále. Mezi jeho záliby patří sport všeho druhu, surfování a cestování. Své okolí udivuje tím, že nikdy neztrácí dobrou náladu a úsměv na tváři, o čemž se můžete přesvědčit i na jeho Instagramu @krausik89.

Eva a Jakub tvoří nejznámější fitness pár v České republice, společně motivují tisíce lidí projektem Fitnessmiláčci či blogem Lifelovers.cz a také na svých Instagramech. Ukazují, že fitness není jenom posilovna, ale životní styl. Svým fanouškům prozrazují recepty na zdravá jídla, typy na cvičení, motivují je např. progresem svých klientů a také poodhalují zákulisí přípravy na závody ve fitness. Věnují se i online koučinku a společně provozují unikátní fitness krabičkovou dietu.

S Evou a Jakubem připravujeme pro letošní rok nespočet zajímavých projektů, ale už nyní vám můžeme slíbit, že se máte na co těšit. Od tréninkových videí, přes recepty na zdravá jídla až po mezinárodní fitness závody či veletrhy!

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Dodržujte pitný režim ještě snadněji

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Překonejte sami sebe!

Objevit
Překonejte sami sebe!

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena