Fanoušci Nutrendu viděli historické vítězství Martiny Sáblíkové

Fanoušci Nutrendu viděli historické vítězství Martiny Sáblíkové

Sobota 28. 1. 2017, 18:12 hodin, recepce hotelu Holiday Inn Berlin City East. Vítězka soutěže na Facebooku Nutrend Endurance, Blanka Drábková a její manžel, čekají na trojnásobnou olympijskou vítězku, majitelku 23 medailí z MS, prozatímní 10 násobnou vítězku světového poháru v rychlobruslení a členku NUTREND teamu Martinu Sáblíkovou.

Martina přišla ve skvělé náladě. Překvapené Blance přinesla květinu, kterou před několika hodinami získala za třetí místo na trati 1500m. Z Nutrendu jsme jí přivezli všechny novinky. PROTEIN PANCAKE, všechny příchutě RAW BAR a RAW SEEDS BAR, ale největší radost měla z tekuté N1 SHOT, kterou hned zkusila před závodem na 3000m.

Rozhovor byl velmi uvolněný a přátelský. Zjistili jsme, že Martina odpověď na facebookovou otázku (Kolik cm měří nůž na závodní brusli Martiny Sáblíkové?) nevěděla. Řekla nám, že je to délka jako 5 telefonů z nakousnutého jablka :-D Naštěstí to potom přesně změřili. Pro Blanku a manžela to byl úžasný zážitek a už se těšili na závod.

Druhý den jsme se vydali na stadion, který byl plný českých fanoušků. Přidali jsme se k nim a fandili jako o život. Mezi fanoušky byl i otec Martiny a zašel za námi i trenér Petr Novák. Uvolněnější atmosféru jsme nikdy před tím nezažili. Cítili jsme se, jako bychom byli rodina. Nakonec jsme slavili historické vítězství. Martina Sáblíková se stala pojedenácté vítězkou světového poháru v rychlobruslení, což se před ní nikomu nepovedlo. Moc děkujeme celému realizačnímu týmu kolem Martiny i fanouškům a přejeme všem další úspěchy, hlavně na olympiádě v Jižní Koreji.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena