ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Jára Romančík z Team MAX2 sahal v lokti po bodech

Jára Romančík z Team MAX2 sahal v lokti po bodech

Motokrosová topovka na českém území v podobě FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) je za námi. Loketské serpentiny hostily ve dnech 23.-24. července 2016 v pořadí 13. závod letošního šampionátu.

A náš tým měl ve startovním poli královské kubatury vlastního koně, kterým nebyl nikdo jiný než výborně rozjetý Jára Romančík.

„Mám za sebou první MXGP. Musím říct, že to byl můj nejtěžší závod. První rundu jsem makal, co to šlo a do 30. minuty jsem držel jeden bod na 20. místě. Ale pak jsem udělal chybu a hned mě dva předjeli. Cílem jsem projel 22. a byl jsem na sebe dost naštvaný.

Do druhé jízdy se mi vůbec nepovedl start, ale v první zatáčce jsem se dostal na vnitřek a promotal se kolem 15. místa. Byl jsem nabuzený a tahal o sto šest. Jenže při boji v zatáčce jsem dostal ránu od továrního jezdce Suzuki (myslím, že to byl Jasikonis). Šel jsem k zemi a při pádu jsem si roztrhl plyn, ohnul řídítka a narazil ruku. Než jsem se posbíral, byl jsem poslední se ztrátou půl kola. Měl jsem snahu pokračovat, ale ruka mě dost bolela a plyn se nedal držet, a tak jsem zajel do boxu. Byl jsem opravdu zklamaný, protože jsem strašně chtěl aspoň jeden bod, až jsem všechno zkazil. Omlouvám se všem divákům, že to takhle dopadlo.

Chtěl bych poděkovat Teamu MAX2 a panu Hejníkovi, že mi umožnili start. Jsem velmi vděčný a šťastný, že jsem se mohl zúčastnit. Dále chci poděkovat všem divákům za to, jak fandili a hnali mě dopředu. Byl to nádherný zážitek. A velký dík patří také mému mechanikovi a přítelkyni.“

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena