ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

NUTREND míří na hvězdný veletrh

NUTREND míří na hvězdný veletrh

Scéna pro největší světové hráče v oblasti fitness, wellness a zdraví je přichystána. Od čtvrtka 9. dubna do neděle 12. dubna se v německém Kolíně nad Rýnem odehraje FIBO, nejprestižnější veletrh v branži. Mezi vystavovateli samozřejmě nechybí ani NUTREND, pro nějž je FIBO již řadu let tradiční akcí.

Německé FIBO bude znovu místem, kde se potkají hvězdy bodybuildingu, silových i bojových sportů. A zároveň tu nejlepší značky z celé planety představí své poslední inovace a trendy, na něž budou v letošním roce sázet. I proto je o veletrh každoročně velký zájem – stánky více než 700 vystavovatelů z 38 zemí si prohlédne přes 116 tisíc návštěvníků. Obrovský je i zájem médií, vždyť FIBO pokrývá více než tisícovka novinářů.
Součástí programu veletrhu FIBO budou i doprovodné soutěže. Například finále Miss FIBO Power Beauty či bojová a silová klání, jako jsou třeba soutěž o největšího siláka na benchpressu nebo bitvy v přetlačování rukou (tzv. páka).

Zcela nový protein

Expozici společnosti NUTREND pořádně okoření i přítomnost všech hvězd silové sekce NUTREND Teamu, včetně Benjamina Radiče, Johnny Lantose, Martina Mestera, Oksany Orobets nebo třeba Karlose Vemoly. Návštěvníci si budou moci s hvězdami týmu popovídat, ochutnat nové i stávající produkty, samozřejmě především z řady Compress Expand.

NUTREND v rámci veletrhu FIBO představí zcela nový protein Deluxe 100% Whey, který spojuje vysokou biologickou hodnotu a lahodnou chuť. Zdrojem proteinů je syrovátkový koncentrát a extrémně kvalitní syrovátkový izolát vyrobený metodou CFM, zachovávající vysokou biologickou hodnotu proteinu. Je obohacen o kolostrum, který posiluje imunitní systém a podporuje nárůst svalové hmoty. Deluxe 100% Whey bude k dostání v netradičních, lahodných příchutích – vanilkový pudink, čokoládové brownies, skořicový šnek apod.

Kdy a kde?
FIBO 2015, Exhibition Centre v Kolíně nad Rýnem, Německo (9. - 12. dubna)

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena