Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na lyžařském dálkovém běhu v Oberammergau | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na lyžařském dálkovém běhu v Oberammergau

Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na lyžařském dálkovém běhu v Oberammergau

Datum: 21.2. 2014

V německém Oberammergau se před několika dny jel další díl SP v dálkovém běhu. Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na této události samozřejmě nemohl chybět a vyzbrojen produkty od Nutrendu vyrazil do boje.

"V den závodu začalo hustě sněžit a v závěru i lehce pršet. Startovalo nás nakonec na 46 km skoro 2500, a to měkkou stopu značně poznamenalo. První kolo se mi jelo velice dobře, žena s dcerou odvedly dobrou práci při občerstvování. Včas jsem tedy doplňoval energii z Enduro gelů, které na závodech využívám. Horší to bylo po najetí do druhého náročného kola, kdy mě po táhlém dlouhém stoupání začala docházet síla a na 35. kilometru došla uplně. Do cíle jsem nakonec dojel, ale pro mě ve velice špatném čase (3,52 hod.). Byl jsem značně vyčerpán, tak jsem ihned vypil Regener od Nutrendu a vzal si BCCA.


Další den jsme jeli na sjezdovky na ledovci Zugspitze - bylo nádherné počasí s prachovým sněhem a lyžovačku jsme si užili. V uterý a ve středu jsme ale zase jeli do stopy, již v daleko lepším rozpoložení. Nyní nám za chvíli začne cyklistická sezona, kterou jako obvykle zahájíme březnovým soustředěním na rozkvetlé Mallorce."