MŮJ DIETNÍ PLÁN | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

MŮJ DIETNÍ PLÁN

Datum: 3.4.2018

MŮJ DIETNÍ PLÁN je naprosto unikátní program, na míru pro vás vytvořený výživový poradce a trenér v jednom!

Ať už je vaším cílem zhubnout, vyrýsovat postavu nebo nabrat svalovou hmotu, máme pro vás vše, co potřebujete k dosažení vašeho vysněného cíle. Zapojte se a získejte tento jedinečný výživový plán na 30 dnů, kde najdete jídelníčky, recepty, nákupní seznamy na každý týden, tréninkový plán, tipy na doplňky výživy a online poradenství. To vše zcela ZDARMA!

MŮJ DIETNÍ PLÁN vás naučí jak žít zdravým životním stylem bez hladovění a bez jo-jo efektu. Pojďte do toho s námi!

Zaregistrujte se vyplněním formuláře.
 
Pokud po registraci neobdržíte potvrzovací email, zkontrolujte prosím vaši emailovou schránku (spam, hromadné, newsletters, apod.).

Z důvodu velkého zájmu se může čekací doba zpracování výživového plánu prodloužit.

 
 
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
*
*
*
*
*
* (cm) (kg)
*
VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV A KONDICE
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Jak často?:
*
*
*

UPOZORNĚNÍ:
Svojí dobrovolnou účastí v programu „MŮJ DIETNÍ PLÁN“ berete na vědomí, že se v žádném případě nejedná o léčebný úkon, zdravotní službu či úkon související s péčí o zdraví, nýbrž pouze o poradenskou činnost v oblasti životního stylu.Odpovědnost za svůj zdravotní stav, dodržování pokynů a doporučení je v plném rozsahu na Vás. V případě, že Váš zdravotní stav není optimální nebo se již léčíte s jakoukoliv konkrétní nemocí či trpíte specifickými obtížemi (intolerance, alergie apod.), vždy konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem! Poskytovatel nenese odpovědnost za případné vedlejší negativní důsledky navrženého programu vzhledem k nemožnosti postihnout vliv řady faktorů a okolností.
 
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist