ENERGIE, KTERÁ VÍTĚZÍ | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

ENERGIE, KTERÁ VÍTĚZÍ

ENERGIE, KTERÁ VÍTĚZÍ

Datum: 15.9. 2015

Cross-Country, MTB maraton, silniční cyklistika, enduro, fourcross, bikros, triatlon, to vše jsou disciplíny, které nám nejsou cizí. Spolupracujeme se sportovci z nejrůznějších cyklistických odvětví a snažíme se pro každé z nich mít připravené nejvhodnější výživové doplňky, které usnadní cestu za vytouženým vítězstvím.

Řada ENDURO DRIVE je určená především pro vytrvalostní sporty (cyklistika, atletika, triatlon a další) a zahrnuje v sobě doplňky stravy, které se postarají o doplnění energie, pitný režim, regeneraci a také nabuzení na výkon. 
Ne nadarmo spolupracujeme s těmi nejlepšími světovými sportovci. Trváme na tom, aby naše výrobky splňovaly ta nejpřísnější kritéria a pomáhaly při těch nejnáročnějších výkonech v samotných závodech, ale i při těžkých trénincích. Jaroslav Kulhavý, Jiří Ježek, Michal Prokop či Petr Vabroušek jsou ti nejlepší ve svém oboru a jsme moc rádi, že oni svými dlouholetými zkušenostmi pomáhají nám a naše výrobky jsou zároveň součástí jejich vrcholových výkonů! Kde jinde také důkladně otestovat doplňky stravy než při nejtěžších světových závodech?
 
ENDURO DRIVE je ucelená řada produktů, kde každý výrobek má nezastupitelné místo. Dlouho jsme je testovali a vyvíjeli s našimi sportovci a odborníky z oblasti sportovní výživy, aby splňovaly vaše potřeby. Všechny naše produkty jsou hlášeny u Ministerstva zdravotnictví ČR a zároveň splňují filozofii NO DOPING!
 
PITNÝ REŽIM
O pitný režim se starají výrobky ISODRINX, ISDRINX TABS, ISODRINX hotový nápoj, UNISPORT. Všechny tyto produkty zajistí správné doplňování tekutin při pohybové aktivitě. Různé složení i příchutě nabízí opravdu širokou škálu, ze které si vybere úplně každý. Pro vrcholové a náročné výkony doporučujeme především ISODRINX TABS v praktické formě rozpustných tablet. Obsahuje speciální sacharid isomaltulózu, který se postupně vstřebává a zároveň je obohacen o vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotin, B12).
 
DOPLŇOVÁNÍ ENERGIE
Energetické tyčinky či gely jsou ideální pro doplnění energie v průběhu výkonu. Náš široký výběr vám nabízí rychle vstřebatelnou energii z gelů CARBOSNACK, postupně uvolňující energii z gelů ENDUROSNACK, profesionální tyčinky POWERBIKE BAR či třeba tolik oblíbené tyčinky VOLTAGE ENERGY CAKE (s kofeinem i bez kofeinu). Pro náročnější sportovce máme připravené i energetické tablety CARBONEX, velmi rychlou energii v podobě shotu TURBOSNACK, či „nakopávač“ GUTAR ENERGY SHOT.
 
NOVINKY
Nově jsme do našeho sortimentu zařadili CARBOSNACK with caffeine, který váš výkon posune zase o kousek dál. Tento inovovaný energetický gel na bázi jednoduchých a rychle vstřebatelných sacharidů obsahuje 60 mg kofeinu a na trh přichází jako žhavá novinka v příchuti cola. Gel není tak hustý, a proto je vstřebání daleko rychlejší a vaše tělo může čerpat energii takřka okamžitě. Dostatek energie, plná soustředěnost a koncentrace na výkon jsou to, co by vám gel měl nabídnout. Carbosnack s kofeinem se okamžitě stal oblíbeným výrobkem i Michala Prokopa, který jej komentuje slovy: „Jedná se o produkt, který jsem začal používat během závodů a nemůžu si ho vynachválit. Kombinace gelu s kofeinem je perfektní, protože mi nejen dodá okamžitou energii, ale zároveň mě nakopne během závodní jízdy.“
Další novinkou je ACCELER, který je určen pro sportovce, kteří chtějí ještě více podpořit svůj výkon. Obsahuje třísložkovou formuli účinných látek (AAKG, L-citrulin malát, extrakt Gynostemma pentaphyllum) a L-arginin přispívající k tvorbě oxidu dusnatého (NO), který se podílí na vazodilataci (rozšíření cév) a uvolnění cév. Přispívá tak k lepší distribuci kyslíku, živin, vitamínů a dalších činitelů v organismu.
Nesmíme zapomenout ani na novou tyčinku JUST FRUIT SPORT. Tato zdravá a přírodní energie vyrobená z prvotřídního sušeného ovoce obsahuje extrakt z jader vinné révy a z cukrové třtiny, které působí jako účinné antioxidanty. JUST FRUIT SPORT je bez konzervantů, bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny.
 
REGENERACE
Podání vrcholového výkonu není jen otázkou doplňování energie, ale musíme se správně postarat i o regeneraci. Nejoblíbenějším výrobkem v této kategorie je REGENER, který nabízí účinnou kombinaci sacharidů, minerálů (Mg, K, Na) a vitaminů (C, E) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. REGENER dále obsahuje BCAA v poměru 2:1:1, L-glutamin, L-arginin, selen, Ginkgo bilobu a provitamin A. Dále se o regeneraci starají ENDURO GAINER, ENDURO BCAA.
 
KŘEČE
Co bychom byli za cyklisty, pokud jsme alespoň jednou nepocítili záludnost křečí. Jsou natolik nepříjemné a tolik omezují náš výkon, že v tu danou chvíli bychom udělali vše pro to, aby okamžitě zmizeli. Pokud na křeče trpíte pravidelně, určitě sebou na kole vozte MAGNESLIFE, který pomůže při řešení aktuální problémů křečí. Případně můžete vyzkoušet prevenci v podobě ANTICRAMPu.

Produkty NUTREND pomáhají sportovcům po celém světě dosáhnout ty nejlepší výsledky a věříme, že i vy si mezi nimi najdete ty vaše oblíbené, které vám nejednou pomůžou na cestě za vašimi cíli a rekordy! Jsme si plně vědomi toho, že pokud tělu nedodáme to nejlepší, nemůžeme čekat ty nejlepší výsledky. Užijte si léto a přejeme spoustu pohodových kilometrů strávených na kole!

ENDURO PRODUKTY
 

Seznam produktů

UNISPORT

UNISPORT

260

226 bez DPH

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH

CARBONEX

CARBONEX

120

104 bez DPH