Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN představuje skvělou formu bílkoviny pro situace, kdy klademe důraz na delší trávení. Tyto situace nastávají v běžné výživě zejména ve večerních hodinách, nebo v období dietního režimu kdykoliv během dne.

Datum: 20.5.2016 17:00 Odpovědi: 37

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 6.9.2018 16:35

Re: Dávkování

Dobrý den
Pokud jste uvedl správné údaje výšky a hmotnosti, tak bych neviděl jako zcela potřebné redukovat tělesnou hmotnost, aspoň ne nějak zásadně.
Použití pomalu stravitelné bílkoviny, kterou kasein představuje je v dietním režimu vhodné a lze jej za tímto účelem doporučit. Pomalu stravitelnou bílkovinou se můžete nasytit v pozdějších večerních hodinách a díky tomu se vyhnout konzumaci nevhodných živin. Tuto bílkovinu však můžete přijímat i jako dopolední svačinu.
Za tímto účelem lze doporučit z našeho portfolia MICELLAR CASEIN, nebo například DIET PROTEIN.
V rámci dávkování bych doporučil maximální denní příjem bílkoviny v množství 2 gramy na kilogram tělesné hmotnosti, což ve vašem případě představuje cca 170 gramů bílkoviny ze všech zdrojů, tedy i z běžné stravy.
M. Tůček 

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*