Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN představuje skvělou formu bílkoviny pro situace, kdy klademe důraz na delší trávení. Tyto situace nastávají v běžné výživě zejména ve večerních hodinách, nebo v období dietního režimu kdykoliv během dne.

Datum: 20.5.2016 17:00 Odpovědi: 37

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 19.9.2018 08:32

Re: Co mi pomůže

Dobrý den
Pomalu trávené a vstřebatelné potraviny jsou v období redukce hmotnosti vhodným pomocníkem. Pomaleji trávené sacharidy najdete v čerstvé zelenině, nebo potravinách na bázi manioku (tapiok) s vyšším obsahem vlákniny. Další pomaleji trávenou stravou jsou například luštěniny, které obsahují nejen komplexní a pomalu stravitelné škroby, ale i rostlinnou bílkovinu. Jen pozor, na velké porce sacharidů v jednom jídle.
Mezi pomalu trávenou živočišnou bílkovinu se řadí kasein. MICELLAR CASEIN proto může být vhodnou alternativou pro dietní režim. Dalším produktem, který bych doporučil je DIET PROTEIN. Jeho složení je komplexní, včetně obsahu omega 3, také směs 12 vitamínů a dalších důležitých minerálů.
M. Tůček 

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*