Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CLA + CARNITINE POWDER

CLA + CARNITINE POWDER

Ideální produkt pro váš dietní plán – instantní nápoj bez cukru a umělých barviv snižující fyzickou a psychickou únavu. Hlavními složkami jsou konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin, které sportovci nejčastěji vyhledávají v souvislosti s redukcí tuku. Díky obsaženým vitaminům B5, B6, B12 a D podporuje produkt správnou funkci imunitního systému, energetický metabolismus a přispívá ke snížení únavy. Vysoký obsah zinku podporuje správnou syntézu bílkovin i imunitu.

Datum: 26.4.2018 10:01 Odpovědi: 16

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 27.6.2019 15:49

Re: Spalovače

Dobrý den
Díky menšímu množství pohybové aktivity považuji za nejdůležitější, zmínit vhodné upravení jídelníčku, které by jednak energetiky a také skladbou jednotlivých živin vyhovovalo vašemu životnímu stylu. Větší porce sacharidů z běžných příloh lze zaměnit za čerstvou zeleninu, tepelně upravené tuky (smažené, pečené) zaměnit za tuky bez tepelné úpravy a vyhnout se zdrojům rychlých cukrů (pivo a alkohol všeobecně, slazené vody a sladkosti). Zdroj menšího množství rychlých cukrů lze přijmout pouze v souvislosti s fyzickou aktivitou, a to buď těsně před aktivitou, nebo v jejím průběhu.
Jako pomocníka pro efektivnější vliv sportovní aktivity (zmiňovaná kopaná) na metabolismus tuků lze doporučit produkt FAT DIRECT SHOT. Pro snížení příjmu živin ze stravy doporučím produkt DIET PROTEIN.
M. Tůček

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*