Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Klub NUTREND


NUTREND Klub

Věrnostní systém pouze pro registrované členy nabízí celou řadu výhod. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 1 400 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 1 400 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CREAPORT

CREAPORT

Prvotřídní kreatinový produkt s obsahem 3 různých forem kreatinu, doplněný o optimální dávku sacharidů. Instantní směs je určená k účinnému zlepšení regenerace a doplnění glykogenu po náročné fyzické aktivitě.

Datum: 10.2.2016 08:00 Odpovědi: 34

nedostupné zboží

Autor:Denisa Kurková Datum:3.7.2022 15:37

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, za jak dlouho bude asi dostupný Váš produkt creaport? Jedná se o dlouhodobý výpadek produktu? S pozdravem Kurková

Re: nedostupné zboží

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:7.7.2022 11:49

Dobrý den, omlouváme za dočasný výpadek, z důvodu pozdních dodávek surovin, které postihlo i nás, bude CREATINE dostupný až v září (9/2022).Děkujeme za přízeň a pochopení, NUTREND


kreatin a kofein

Autor:Jaroslav Kubíček Datum:9.6.2022 22:21

Dobrý den, smí se kreatin kombinovat s kávou (kofeinem)?

Re: kreatin a kofein

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:10.6.2022 13:59

Dobrý den, kolega se již k obdobnému dotazu vyjádřil následovně: 
Tento mýtus neslyším poprvé, ale naštěstí není mezi sportovci příliš rozšířen....
Kreatin je skutečně nestabilní látka, která ve vlhkém prostředí degraduje na kreatinin a rychlost degradace závisí na pH okolního prostředí. Důležitý je ale fakt, že degradace není okamžitá a několikrát to bylo prokázáno v simulovaném prostředí trávicího traktu. Jäger a kolektiv (2011) přezkoumali výsledky předchozích studií a potvrdili, že hodnota kreatinu za dobu 72 hodin snížila pouze o 20 %! Pití kávy tento proces zásadně neovlivní.
Mezi sportovci se také traduje mýtus, že kreatin v kombinaci s kofeinem je neúčinný, protože kreatin zadržuje vodu a kofein (nejen z kávy) působí diuretickým efektem.
K takovému stavu, který sportovci popisují jako "zadržování vody" dohází pouze při neúměrném podávání kreatinu a funkce kreatinu v těle však s tímto stavem nesouvisí. Součinnost kreatinu při dodržení správného dávkování a kofeinu tak není vyloučena. Můžete bez obav v průběhu dne užívat úměrné množství kreatinu a kofeinu.
M. Tůček 

Creaport PŘED nebo PO tréninku

Autor:Klára Datum:23.1.2022 15:27

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda se tento produkt CREAPORT užívá PŘED nebo PO tréninku. U popisu na Vašich stránkách je uvedeno před, ale na balení výrobku po. Předem děkuji za upřesnění. Klára

Re: Creaport PŘED nebo PO tréninku

Autor:Michal Tuček Datum:24.1.2022 08:25

Dobrý den

Zřejmě z vaší strany muselo dojít k přehlédnutí, protože kontrolou naších stránek jsem nenašel informaci o doporučení tohoto produktu před tréninkem. Pokud jste ale nakoupila produkt u jiného prodejce a tento má na svých stránkách chybnou informaci, potom za takové tvrzení nese odpovědnost dotyčný prodejce. Produkt CREAPORT doporučujeme k použití po sportovní aktivitě zejména díky kompozici ostatních látek.

M. Tůček

Kombinace produktů

Autor:Petr Datum:10.9.2021 16:35

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je možné volné kombinovat Creaport a EEA Mega strong. Má představa je suplementovat EEA před tréninkem, Creaport po tréninku a s odstupem pak 100% Whey. Je tato kombinace v pořádku? Díky

Re: Kombinace produktů

Autor:Michal Tuček Datum:13.9.2021 10:35

Dobrý den

Ve svém dotazu nespecifikujete trénink, ale pokud se jedná o cvičení ve fitcentru, které probíhá okolo 60 až 90 minut, tak je kombinace dobře zvolená. V případě delší intenzivní aktivity bude vhodné doplnit například o iontový nápoj ISODRINX.

M. Tůček

creaport vs After training protein

Autor:Petr Paprskář Datum:4.2.2021 16:03

Je tato kombinace vhodná po cvičení? Jde mi o sacharidy v obou produktech.

Re: creaport vs After training protein

Autor:Michal Tuček Datum:5.2.2021 11:18

Dobrý den

Pokud bychom se zaměřili výhradně na obsah sacharidů v obou produktech, tak se součtem dostaneme na obsah o něco málo víc než 35 g sacharidů. Přibližně stejné množství sacharidů obsahuje mimo jiné 45 gramů rýže v suchém stavu, nebo třeba stejné množství těstovin. Ze zmíněných potravin se pochopitelně uvolňuje glukóza pomaleji než z maltodextrinu obsaženého jako hlavní zdroj sacharidů v doplňcích stravy, ale v období okolo sportovní aktivity to není vůbec na škodu, protože glukóza je významnou součástí energetické směsi pro svalovou práci a případné ztráty glykogenu mohou být také rychleji doplněny. 

V rámci vyšší četnosti tréninkových jednotek, kdy sportovec silového typu může zaznamenat zhoršenou regeneraci, lze toto množství (pro 60 až 90 minutový intenzivní trénink) považovat za optimální. Nejedna vědecká práce také prokázala, že přítomnost glukózy při podání kreatinu je žádoucí a některých studiích se pracovalo s dávkami významně překračující 50 g sacharidů!

M. Tůček

Kombinace produktů

Autor:Fadi Datum:30.5.2019 13:23

Dobrý den, Je mi 26 let měřím 174 cm a vážím 63kg Týdně hraju 5x posilovna bych se vás zeptal ktery lepši pro me CREATINE MEGA STRONG POWDER nebo CREAPORT COMPLEX CREATINE BLEND ?

Re: Kombinace produktů

Autor:Michal Tuček Datum:31.5.2019 09:04

Dobrý den
Záleží na tom, za jakým účelem chcete produkt použít. Pokud požadujete zlepšení sportovního výkonu a před sportovní aktivitou přijímáte stravu s dostatečným množstvím vhodných energetických zdrojů, mohu za těchto podmínek doporučit CREATIN MEGA STRONG POWDER.
V opačném případě, když nemáte před sportovní aktivitou dostatečný příjem vhodných živin a hrozí za těchto podmínek energetický deficit a hypoglykemie, doporučuji produkt CREAPORT.
Produkt CREAPORT se díky obsaženým sacharidům také velmi efektivně uplatní jako pomocník při regeneraci. Z toho důvodu jej primárně doporučujeme po sportovní aktivitě.
M. Tůček