Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

N1 SHOT

N1 SHOT

Špičkový stimulant pro maximální efekt napumpování svalstva a intenzivní nabuzení před tréninkem. Praktický jednorázový shot s okamžitým účinkem obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, přináší dlouhotrvající efekt stimulace po celou dobu náročné fyzické aktivity a právem patří mezi bestsellery ve své kategorii

Datum: 4.1.2017 11:00 Odpovědi: 42

Srovnání

Autor:Pavel Dvořák Datum:27.8.2021 13:57

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat.. pravidelně cvičím a vyzkoušel jsem některé pre-workouty a chtěl bych vyzkoušet i N1-čku od Nutrendu.. Ale zajímalo by mě, zda-li když neplánuji pre.workout užívat každý trénink, ale jen občas např. při pokusech o maximálky atd...tak je lepší mít tyhle shoty či práškovou formu. (https://www.nutrend.cz/n1-d15820.htm#) ..Koukal jsem na složení a mírně se liší, proto tento dotaz.
Děkuji za odpověď,
Dvořák.

Re: Srovnání

Autor:Michal Tuček Datum:30.8.2021 09:18

Dobrý den

Osobně bych se přikláněl k použití sypké formy v případě, že vám nevadí nápoj před cvičením teprve připravovat. Pokud nemáte čas na přípravu nápoje a je pro vás pohodlnější vypít 60 ml shot, potom volte již tuto připravenou tekutou variantu.

M. Tůček

Příprava

Autor:Peťan Vanický Datum:30.7.2021 13:56

Dobrý den, chystám se na fyzické testy k AČR a zajímalo by mě zda-li by mi to mohlo pomoci k zlepšení Fyzičky, potřebuju zlepšit kliky, shyby, sed-leh a běh. Předem děkuji

Re: Příprava

Autor:Michal Tuček Datum:30.7.2021 14:54

Dobrý den

K zlepšení fyzické kondice je nezbytný metodický trénink prováděný po určitou dobu, ve správné intenzitě a také četnosti.

Doplněk stravy může pomoci oddálit únavu, některé produkty mohou při dlouhodobém užívání také zlepšit fyzický výkon a sílu svalstva. Za účelem zlepšení fyzického výkonu a svalové síly mohu doporučit produkt CREATINE MONOHYDRATE. Efekt užívání tohoto produktu je patrný za tři týdny až měsíc pravidelného užívání a pravidelného metodického cvičení s četností minimálně obden.

Vytrvalost lze opět zlepšit výhradně vhodným dlouhodobým tréninkem. Oddálit únavu při vytrvalostním tréninku můžete pomoci produktu ISODRINX, který lze využít jako vhodný nápoj jednak před sportovní aktivitou, ale také v průběhu sportovní aktivity. Nedostatečný pitný režim dokáže zásadně ovlivnit sportovní výkon, takže vhodný nápoj je za tímto účelem základem přípravy. Výsledky se vždy odvíjejí od správně zvolené metodiky přípravy, aktuální kondice a také od případné regulace tělesné hmotnosti.

M. Tůček

N1 shot

Autor:Jaroslav Datum:26.7.2020 13:33

Dobrý den, připravuji se na fyzické testy k PČR. Je vhodný N1 shot použít před domácím treningem, cca 40minut co druhý den(kliky sedylehy běh atd. cvičení jak s vlastní váhou tak s činkami). Popřípadě použití v den testu je žádoucí ke zlepšení výkonu?

Re: N1 shot

Autor:Michal Tuček Datum:27.7.2020 08:17

Dobrý den

Produkt N1 a N1 SHOT stejně jako všechny ostatní pre-workouty na trhu slouží k stimulaci a zlepšení prokrvení, oddálení bolesti v pracujícím svalstvu a k zlepšení svalového tonu. Pokud ale nemáte natrénováno, lze jen těžko odhadovat na kolik vám jakýkoliv pre-workout může pomoci.

Pokud nejste zvyklý na vysokou dávku kofeinu, nebo trpíte hypertenzí, buďte s použitím produktu N1 a N1 SHOT opatrný a dodržujte při sportovní aktivitě pitný režim.

M. Tůček

Použití v průběhu závodu

Autor:Mrkef Datum:18.7.2020 14:27

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné použití v průběhu dlouhého závodu Spartan Ultra, který je na 50 km+ a 60+ překážek (doba strávená na trati 10-15 hodin)? Případně co byste doporučili během "krize" (ideálně něco, co se dá do camelbacku, nemusí se ředit vodou a dá se "hodit rovnou do huby" :-)
Děkuji.

Re: Použití v průběhu závodu

Autor:Michal Tuček Datum:20.7.2020 10:29

Dobrý den

Takto náročné aktivity dokážou vyčerpat tělo zcela z energetických zdrojů, tekutin i elektrolytů. Abyste takový závod "přežila" je třeba v průběhu doplňovat významnější a koncentrovaná množství energie a tekutin. Protože některé doplňky stravy jsou koncentrovanější než běžná strava, je jejich použití v dané situaci vhodnější.

Řešit ztrátu tekutin za pomoci vody nebo nějaké šťávičky nemá příliš význam!

Tělesné tekutiny odchází při sportu převážně pocením a pot není pouze čistá voda. Kromě metabolitů vzniklých díky svalové práci obsahuje pot i elektrolyty (v určitém vzájemném poměru) a další látky. Jakmile tělo ztratí větší množství elektrolytů, mohou přijít například křeče a stavy malátnosti. Protože bez elektrolytů nedokáže tělo pracovat s přijímanými sacharidy, může nastat energetický deficit i přestože sacharidy doplňujete.

Vhodným doplňkem stravy pro doplnění elektrolytů bude produkt SALT CAPS (2 kapsle před startem a 1 kapsle vždy v každém půllitru přijatého nápoje v průběhu aktivity).

Při náročné aktivitě dochází k mimořádnému energetickému výdeji. Tělo za tímto účelem využívá glykogen a volnou glukózu, ale tyto zásoby vystačí pouze na zlomek popisovaného času, bude vhodné doplnit energii za pomoci energetických zdrojů. Vhodný bude nápoj ISODRINX, energetické tyčinky ENDURANCE BAR a třeba i energetické gely CARBOSNACK, které jsou pro popisované krizové momenty vhodné!

Produkt N1 SHOT může pomoci koncentraci, ale pro vaše tělo v tomto energetickém výdeji znamená spíš dřívější nástup křečí a proto jej nedoporučím.

M. Tůček

Cross-country(XC)

Autor:David Datum:4.6.2019 18:57

Dobrý den,
Je tento přípravek vhodný na cross-country trať?
Max. 30 minut maximálního výkonu.
Děkuji za odpověď.

Re: Cross-country(XC)

Autor:Michal Tuček Datum:5.6.2019 08:52

Dobrý den
Z hlediska stimulace určitě ano. Navíc energetický výdej po dobu 30 minut je relativně krátký a tělo může brát energii v tomto časovém úseku pouze z vlastních zdrojů.
Jen musím zmínit mravenčení (parestezii), které v souvislosti s použitím tohoto produktu pocítíte. Jedná se o přirozenou reakci těla při konzumaci aminokyseliny beta-alaninu v množství orientačně nad 800 mg.
Pokud vás toto mravenčení nebude rušit z koncentrace (nutno vyzkoušet v tréninku), tak by mohl být produkt N1 SHOT ideální!
M. Tůček 

N1

Autor:Pavel Petřek Datum:30.4.2019 18:45

Dobrý den, doporučili by jste N1 na delší závod např. gladiator race který trvá přibližně 1 hodinu? Děkuji

Re: N1

Autor:Michal Tuček Datum:2.5.2019 08:11

Dobrý den
 Ano, produkt N1 SHOT je pro tento typ aktivity vhodný. 
M. Tůček