Jednačtyřicátý ročník rally Dakar zahájen! Kolomý se Šoltysem se představili na podiu! | NUTREND.cz
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jednačtyřicátý ročník rally Dakar zahájen! Kolomý se Šoltysem se představili na podiu!

  Jednačtyřicátý ročník rally Dakar zahájen! Kolomý se Šoltysem se představili na podiu!

  Datum: 7.1.2019

  Je to tady! Slavnostním podiem byl v neděli odstartován v pořadí již jednačtyřicátý ročník nejnáročnějšího dálkového závodu světa, rally Dakar. Obě posádky týmu Tatra Buggyra Racing zamávaly tisícům nadšených fanoušků!

  „Letos je to netradiční v tom, že je na programu jen slavnostní podium. Žádná etapa se dnes nejede. Je tady spousta lidí, atmosféra je vynikající a kluci si jí hodně užívají. Je vidět, že v Peru Dakar frčí,“ komentoval slavnostní zahájení manažer týmu Jan Kalivoda.
   
  Martin Kolomý si atmosféru na slavnostním zahájení hodně užíval. „Jsou tady mraky fanoušků, moc se mi zde líbí. Dali jsme jim naše reklamní předměty a trochu se zviditelnili, protože rozhodně nechceme jet vzadu,“ řekl vítěz dvou dakarských etap. „Už aby to začalo. Zítra nás čeká přes dvě stě kilometrů dlouhý přejezd a osmdesáti kilometrová speciála, což je pěkná rozehřívačka. Budeme topit,“ dodal odhodlaně.
   
  „Je to tady moc pěkný. Velká show, hrozně moc lidí. Krásně se na to dívá,“ popisoval Martin Šoltys s nadšením atmosféru ze zahajovacího podia v Limě. „Myšlenkama už jsme ale pomalu v závodě. Všichni se těšíme až to konečně zítra vypukne.“
   
  První etapa z Limy do Pisca má na programu celkem 247 kilometrů dlouhý přejezd a 84 kilometrů měřící speciálu! Kategorie kamionů by měla přijít na řadu okolo půl osmé večer středoevropského času.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist