KROSS ORLEN CYCLING TEAM | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

KROSS ORLEN CYCLING TEAM

KROSS ORLEN CYCLING TEAM

Datum: 20.5.2021

KROSS ORLEN Cycling Team je profesionální tým založený v roce 2006. V minulé sezóně tým dokončil sezónu na druhém místě v prestižním žebříčku UCI. Cyklistický tým KROSS ORLEN se skládá z nejlepších cyklistů: olympijské vítězky Maje Włoszczowské, mistry světa a Evropy: Ondřeje Cinka a Bartłomieje Wawaka.

ONDŘEJ CINK

Navzdory svému mladému věku je Cinkova kariéra velmi bohatá. Má mimo jiné zlatou medaili z mistrovství světa a mistrovství Evropy v kategorii U-23, bronzovou z mistrovství světa v seniorských turnajích. V sezóně 2017 reprezentoval barvy nejvyššího divizního týmu World Tour a mimo jiné startoval na Tour de France. Jezdec týmu KROSS ORLEN od sezóny 2019. Je prvním cyklistou v historii KOCT, který stál na stupních vítězů Světového poháru.

MAJA WŁOSZCZOWSKA

Závodnice KROSS ORLEN Cycling Team, kterou fanouškům, a to nejen v Polsku, není třeba představovat. Dvojnásobná medailistka olympijských her, mistryně světa a Evropy a mnohonásobná medailistka šampionátů. Mistryně světa v XCO a také XCM, jedna z žen s nejvíce tituly v současném MTB, která v sezóně 2019 debutovala v nejtěžším závodě světa – Cape Epic a ukončila ho spolu s Ariane Luthiovou na třetím místě.

BARTŁOMIEJ WAWAK

Bartłomiej Wawak je v současnosti nejlepším polským závodníkem na horských kolech. Potvrzuje to sedm závodů vyhraných v sezóně 2019 a místo v TOP 20 ve světových žebříčcích. Bartłomiej je schopen srovnávat se se světovými jezdci

Disciplína: MTB

Tým: KROSS ORNEL CYCLING TEAM

Web: https://kross.eu/cz

Facebook: KROSS ORLEN Cycling Team

Instagram: @kross.orlen.cycling.team