Kunovický MINIDUATLON 2014

Velmi náročný závod, ve kterém musí účastníci absolvovat cyklistickou i běžeckou trať, se uskutečnil před pár dny v Kunovicích. Již šestý ročník Kunovického MINIDUATLONU, jehož byla společnost NUTREND partnerem, přinesl letos i dvě novinky - závod malých dětí na odrážedlech a tipovací soutěž na vítěze.

A jak to celé dopadlo? Vítězem se stal Radoslav Šíbl z oddílu 4EVER Cyklobulis s časem 01:24:12.20, v ženách již potřetí zvítězila Lucie Javorová z oddílu VALACHBAJK CYKLOMIRA s časem 01:37:31.80.

V soutěži týmů vyhál oddíl VALACHBAJK CYKLOMIRA, v párech BIKEŘI, nejlepším trekařem byl Martin Bartoň v čase 01:50:23.00 (cyklistickou trať odjel na cyklokrosovém kole).

Nejlepší Kunovjankou se stala Pavlína Rohanová v čase 02:22:10.90, nejlepším Kunovjanem Michal Flanderka 01:48:32.90.