Martin Mester na NEVA PRO SHOW 2015 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Martin Mester na NEVA PRO SHOW 2015

Martin Mester na NEVA PRO SHOW 2015

Datum: 9.11. 2015

Petrohradská koncertní hala Aurora byla dějištěm víkendového kulturistického klání NEVA PRO SHOW 2015. Jediný český zástupce, člen NUTREND Team Martin Mester se předvedl ve výtečné formě a svou třetí účast v profesionální soutěži IFBB v kategorii Men´s Physique Pro proměnil v postup do finále.

V něm se umístil na sedmém místě a podtrhl tak stoupající tendenci jeho výkonů v profesionální soutěži. Konečná sedmá pozice je spravedlivá i podle samotného Mestera: „Dopadlo to, jak to dopadlo a rozhodně nejsem zklamaný. Pro úspěch jsem udělal maximum, ale ostatní kluci byli také skvěle připravení“, dodává gentlemansky Martin Mester. „Nejsem zrovna plážový typ, když má někdo 80 kg, má samozřejmě jiné tvary, než stokilový borec. “ přemítá nad možnými nedostatky Martin. „Ve všem se ale vždycky snažím hledat něco pozitivního, závody byly a budou, důležité je brát život s úsměvem a netrápit se s kvůli zbytečnostem“, odkryl svou životní filozofii věčně usměvavý závodník.
 
„Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem za super podporu všem fanouškům, je to vážně neskutečné, člověk se pak skoro cítí jako NĚKDO“, dodává jak jinak než s úsměvem Martin a hned prozrazuje své plány do budoucna: „Teď už si jdu konečně pochutnat na tyčinkách z Nutrendu a budu se snažit nepřibrat hned za víkend 15 kg,“ uzavírá devětatřicetiletý rodák z Českého Těšína.
 
Vítězství v kategorii Men´s Physique a tím pádem i přímé postupové místo na Olympia Men´s Physique Showdown 2016 bral domácí borec Denis Gusev, druhou příčku obsadil Američan Andre Adams. Třetí místo pak před Němcem Demirem vybojoval Robin Balogh z Maďarska.