MICHAL PROKOP OVLÁDL KELLYS ENDURO RACE JEŠTĚD 2016 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

MICHAL PROKOP OVLÁDL KELLYS ENDURO RACE JEŠTĚD 2016

MICHAL PROKOP OVLÁDL KELLYS ENDURO RACE JEŠTĚD 2016

Datum: 16.6. 2016

Druhý závod seriálu Enduro Série 2016 tentokrát zavedl závodníky přímo na libereckou dominantu. Pod Ještědem panovalo oproti loňskému ročníku výborné počasí, což se projevilo i na celkové atmosféře a dobré náladě jezdců, které čekal o uplynulém víkendu jeden z nejnáročnějších závodů celé Enduro Série.

Na start se postavilo okolo 250 závodníků, na které čekalo celkem šest rychlých, technicky náročných, ale velmi pestrých rychlostních zkoušek, které krásně prověřily dovednosti všech zúčastněných! To vše podtrhovala už zmiňovaná perfektní nálada, sálající z jezdců i diváků. Závod hlavní mužské kategorie ovládl člen NUTREND teamu Michal Prokop a navázal tak na vítězství z úvodního závodu seriálu v Koutech nad Desnou. Ženskou kategorii ovládla Andrea Drengubáková (Author)
 
"Letošní ročník Enduro série se na Ještědu hodně povedl. Jednotlivé erzety byly perfektně připravené a oproti minulému roku o dost zábavnější. Závodilo se mi celkem dobře, tušil jsem, že závod bude náročný a každá chyba se promítne do celkového pořadí. Jel jsem celý závod trochu opatrně, abych se vyhnul defektům a to se vyplatilo. Poprvé jsem na Ještědu vyhrál, takže v cíli spokojenost. Atmosféra byla po celý víkend parádní a myslím, že si všichni enduro užili” dodal v cíli vítěz závodu Michal Prokop.

Fotogalerie