NOVÁ ENDURANCE ŘADA 2019 JE PŘIPRAVENA VÍTĚZIT | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NOVÁ ENDURANCE ŘADA 2019 JE PŘIPRAVENA VÍTĚZIT

NOVÁ ENDURANCE ŘADA 2019 JE PŘIPRAVENA VÍTĚZIT

Datum: 11.3.2019

V oblasti vývoje a výzkumu jsme posunuli hranici našich produktů na světovou úroveň. Pracujeme na tom nejen se špičkovými sportovci, ale také s širokou základnou našich zákazníků. Snaha profesionálů ve vývoji je přinést zákazníkovi produkt, který odpovídá moderním požadavkům, a důkazem je i nová řada ENDURANCE.

Pro sezónu 2019 bude společnost NUTREND exkluzivním partnerem profesionální cyklistické stáje Team KATUSHA ALPECIN v oblasti sportovní výživy.

V cyklistice je sportovní výživa stejně důležitá jako kvalita komponentů, samotného kola nebo fyzická připravenost jezdce. Kvalita výživových doplňků spojená s faktem, že NUTREND využívá k testování svých produktů před uvedením na trh nezávislé laboratoře, je pro nás prioritou číslo jedna. Je pro nás velkou ctí spolupracovat s předním evropským výrobcem sportovní výživy“, dodává José Azevedo, generální ředitel Teamu KATUSHA ALPECIN.
 
Na nové řadě ENDURANCE jsme pracovali téměř 2 roky. Kromě špičkových sportovců, kteří nám pomáhali testovat receptury při tréninku i extrémních závodech, jsme spolupracovali i s externími odborníky.  Za úspěch vděčíme i nové technologii, kterou jsme posunuli na úplně jinou úroveň.  Šlo nám především o funkčnost a dobrou vstřebatelnost i při vysokých zátěžích. Studovali jsme moderní přístupy a vědecká tvrzení o účincích moderních látek, které jsme vhodně přidali do produktů, a v neposlední řadě nám šlo o chuť, která je bezkonkurenční. Díky široké funkčnosti a využitelnosti si každý sportovec najde to své.

Fotogalerie

Seznam produktů

VO2 BOOST

VO2 BOOST

od 315

274 bez DPH

SALT CAPS

SALT CAPS

od 261

227 bez DPH