Novinky | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Novinky

Mistry s mistry v Říčanech

Mistry s mistry v Říčanech

26.3.2014 Novinky

Předposlední březnový víkend se v centru Na Fialce v Říčanech konalo II. regionální kolo soutěže Mistry s mistry. Společnost NUTREND, partner tohoto mimořádného projektu, u toho samozřejmě nemohla chybět!


První závod Pražského MTB poháru 2014

První závod Pražského MTB poháru 2014

25.3.2014 Novinky

Úvodní závod tuzemské sezóny v olympijském cross country horských kol, Pražský MTB pohár, jehož je společnost NUTREND partnerem, přivítal závodníky a diváky pouhými pěti stupni nad nulou, vytrvalým deštěm a bahnem.


Pražský Sportisimo 1/2 Maraton

Pražský Sportisimo 1/2 Maraton

24.3.2014 Novinky

První velký souboj absolutní české špičky v nabitém mezinárodním poli nabídne Sportisimo 1 Maraton Praha - první díl RunCzech běžecké ligy, jíž je společnost NUTREND partnerem. Vše začne už 5. dubna 2014.


FAT BOY a série testů na Slovensku

FAT BOY a série testů na Slovensku

21.3.2014 Novinky

Buggyra zahájila plánovaný velký testovací program pro Dakar 2015. V drsných podmínkách rozsáhlého vojenského areálu ve slovenské Senici v uplynulých dnech proběhly úvodní ostré zkoušky závodní techniky, která po letošním ročníku nejtěžší dálkové soutěže světa doznala prvních úprav.


Roztančené Brno

Roztančené Brno

21.3.2014 Novinky

Latinsko-americké a standardní tance roztančily ve dnech 14.-16. března sportovní halu Campus v Brně, kde se konal již 12. ročník soutěží světové série ve standardních a latinsko-amerických tancích Brno open 2014. Společnost NUTREND je partnerem této mimořádné taneční série.


Mistry s mistry 2014

Mistry s mistry 2014

20.3.2014 Novinky

V polovině března se uskutečnilo první regionální kolo soutěže Mistry s mistry v Roudnici nad Labem. Společnost NUTREND se již tradičně stala partnerem této mimořádné akce.


NUTREND RACING v nové sezóně

NUTREND RACING v nové sezóně

20.3.2014 Novinky

S jarem tradičně přichází nová motoristická sezóna a start národních či evropských šampionátů. Svoje úvodní podniky očekávají i vrchaři - jezdci automobilových závodů do vrchu.


Zlatá tretra se blíží

Zlatá tretra se blíží

20.3.2014 Novinky

S mistrem světa v atletice a se členem NUTREND Teamu Pavlem Maslákem se mohli potkat všichni, kteří včera navštívili tiskovou konferenci uspořádanou v rámci letošního ročníku Zlaté tretry.


Závěrečný díl

Závěrečný díl "S ČT Sport na vrchol"

19.3.2014 Novinky

Kvůli špatným sněhovým podmínkám se přesunul čtvrtý díl skicrossového seriálu z Plešivce na Klínovec. Organizátoři perfektně připravili poměrně náročnou trať a skvěle odvedenou práci si nemohla vynachválit i společnost NUTREND - partner celého seriálu.


Lukáš Bauer je ve formě!

Lukáš Bauer je ve formě!

17.3.2014 Novinky

Druhý nejlepší výsledek ve Světovém poháru letošní sezóny zaznamenal běžec na lyžích a člen NUTREND Teamu Lukáš Bauer, když v norském Oslu dojel osmý v závodě na 50km klasicky s hromadným startem. Z vítězství se na legendárním Holmenkollenu radoval Švéd Richardsson.