NUTREND Aqua osvěží AVON Pochod proti rakovině prsu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Aqua osvěží AVON Pochod proti rakovině prsu

NUTREND Aqua osvěží AVON Pochod proti rakovině prsu

Datum: 23.4. 2015

Už popatnácté zaplaví Prahu růžová vlna solidarity a naděje - 6. června se koná další ročník AVON POCHODU PROTI RAKOVINĚ PRSU a společnost NUTREND je opět jedním z hlavních partnerů. Růžová trička obléknou ambasadorky boje proti zákeřné rakovině, mezi nimiž nechybí ani členka NUTREND Teamu Olga Šípková.

Pochodujte za zdravá prsa společně s limitovnou edicí NUTREND Aqua (0,5 l), kterou návštěvníci získají zdarma na startu. Chcete přispět na boj proti zhoubné nemoci? Kupte si v cíli pochodu, v prodejní síti či v některém z NUTREND Stores speciální edici NUTREND Aqua SPORT AVON POCHOD, jejíž výtěžek jde na projekty boje proti rakovině prsu.

Na tiskové konferenci, která se odehrála v pražském HARD ROCK CAFÉ, byl exkluzivně představen vizuál "pochodové" vody NUTREND Aqua a sklidil všeobecné nadšení - Gábina Partyšová, Olga Šípková, Tonya Graves i Iva Pazderková ji milují už teď a těší se, jak budou společně s NURTREND Aqua pochodovat za zdravá prsa. Přidáte se k nim? 6. června na Avon Pochodu v Praze na viděnou! Více informací na www.zdravaprsa.cz

Fotogalerie