NUTREND HYDRO WHEY | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND HYDRO WHEY

NUTREND HYDRO WHEY

Datum: 9.10. 2017

Izolát nativní syrovátkové bílkoviny je považován za jeden z nejvýhodnějších zdrojů bílkoviny z hlediska vstřebatelnosti, ale také využitelnosti.

Pokud se taková bílkovina podrobí částečné enzymatické hydrolýze, vznikne mimořádně kvalitní produkt, pro obnovu svalových vláken po náročné fyzické aktivitě a hlavně potřebný svalový růst. Rychlost vstřebávání aminokyselin v trávicím traktu je dle klinických studií u běžných izolátů přibližně stejná, jako u hydrolyzovaných proteinů. Důležité je však srovnání inzulínové reakce v těchto studiích, kdy hydrolyzáty spustí výrazně vyšší produkci inzulínu v těle než běžné proteiny. Protože je inzulín považován za jeden z nejsilnějších anabolických hormonů, významně se tak podílí na syntéze svalstva. Právě na tuto reakci spojenou se svalovým růstem je produkt HYDRO WHEY od společnosti Nutrend zaměřený a díky unikátnímu složení prodlužuje dobu této reakce.
 
Hlavní surovinou unikátního produktu HYDRO WHEY představuje právě zmiňovaný hydrolyzovaný izolát nativní syrovátkové bílkoviny, kterým je značkový Hydrovon ™ od společnosti Glanbia. Ten díky šetrné hydrolýze neztrácí na své biologické hodnotě a vyniká skvělým aminokyselinovým spektrem. Ve srovnání s většinou ostatních syrovátkových proteinů na trhu má dle tabulek WHO vyšší aminokyselinové skóre. Vyššího skóre lze dosáhnout například proteinovou směsí, ale zde také dojde k prodloužení vstřebání a to není vždy úplně žádoucí jev.
 
Produkt HYDRO WHEY je také zaměřen na minimalizaci nepříznivých reakcí spojených s konzumací tohoto hydrolyzátu pro osoby citlivé na laktózu. Významnou pomoc představuje enzym kyselé laktázy na trhu uvedenou pod názvem Tolerase ™L. Ta pomáhá štěpit mléčný cukr (laktózu) i v prostředí trávicího traktu, které je pro běžný enzym laktázy nepříznivé. Zatím co běžný enzym laktáza potřebuje ideální prostředí okolo pH 6,4 (považováno za neutrální) a v žaludku dochází k její inaktivaci, Tolerase ™L pracuje i ve výrazně kyselejším prostředí, které odpovídá i těmto podmínkám.
 
HYDRO WHEY potěší i všechny sportovce, kteří právě řeší i období diety, protože obsahuje 80% nejlepší bílkoviny a nulové množství cukrů s výjimkou přirozeně se vyskytujících. K podpoře dietního režimu přispívá
i obsažený chrom, který pomáhá tělu lépe pracovat s glukózou a také přispívá k metabolismu všech makronutrientů. V receptuře produktu HYDRO WHEY jsou použita výhradně přírodní barviva a skvělou chuť tomuto produktu dodává oblíbená stévie a sukralóza.
 
Myslíš si, že už tě u Nutrendu nic nepřekvapí? Tak vyzkoušej nový HYDRO WHEY!
 
Mimořádná stravitelnost splňuje potřeby všech sportovců, jak na amatérské rovině, tak i nejnáročnějších profesionálů z kteréhokoliv sportovního odvětví. Kdokoliv bude potřebovat prvotřídní produkt s vysokým obsahem lehce stravitelné bílkoviny, má nyní k dispozici nový HYDRO WHEY! Lze velmi snadno rozmíchat v čisté vodě za použití šejkru Nutrend.

Seznam produktů

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

1 150

1 000 bez DPH