NUTREND HYDRO WHEY | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND HYDRO WHEY

  NUTREND HYDRO WHEY

  Datum: 9.10.2017

  Izolát nativní syrovátkové bílkoviny je považován za jeden z nejvýhodnějších zdrojů bílkoviny z hlediska vstřebatelnosti, ale také využitelnosti.

  Pokud se taková bílkovina podrobí částečné enzymatické hydrolýze, vznikne mimořádně kvalitní produkt, pro obnovu svalových vláken po náročné fyzické aktivitě a hlavně potřebný svalový růst. Rychlost vstřebávání aminokyselin v trávicím traktu je dle klinických studií u běžných izolátů přibližně stejná, jako u hydrolyzovaných proteinů. Důležité je však srovnání inzulínové reakce v těchto studiích, kdy hydrolyzáty spustí výrazně vyšší produkci inzulínu v těle než běžné proteiny. Protože je inzulín považován za jeden z nejsilnějších anabolických hormonů, významně se tak podílí na syntéze svalstva. Právě na tuto reakci spojenou se svalovým růstem je produkt HYDRO WHEY od společnosti Nutrend zaměřený a díky unikátnímu složení prodlužuje dobu této reakce.
   
  Hlavní surovinou unikátního produktu HYDRO WHEY představuje právě zmiňovaný hydrolyzovaný izolát nativní syrovátkové bílkoviny, kterým je značkový Hydrovon ™ od společnosti Glanbia. Ten díky šetrné hydrolýze neztrácí na své biologické hodnotě a vyniká skvělým aminokyselinovým spektrem. Ve srovnání s většinou ostatních syrovátkových proteinů na trhu má dle tabulek WHO vyšší aminokyselinové skóre. Vyššího skóre lze dosáhnout například proteinovou směsí, ale zde také dojde k prodloužení vstřebání a to není vždy úplně žádoucí jev.
   
  Produkt HYDRO WHEY je také zaměřen na minimalizaci nepříznivých reakcí spojených s konzumací tohoto hydrolyzátu pro osoby citlivé na laktózu. Významnou pomoc představuje enzym kyselé laktázy na trhu uvedenou pod názvem Tolerase ™L. Ta pomáhá štěpit mléčný cukr (laktózu) i v prostředí trávicího traktu, které je pro běžný enzym laktázy nepříznivé. Zatím co běžný enzym laktáza potřebuje ideální prostředí okolo pH 6,4 (považováno za neutrální) a v žaludku dochází k její inaktivaci, Tolerase ™L pracuje i ve výrazně kyselejším prostředí, které odpovídá i těmto podmínkám.
   
  HYDRO WHEY potěší i všechny sportovce, kteří právě řeší i období diety, protože obsahuje 80% nejlepší bílkoviny a nulové množství cukrů s výjimkou přirozeně se vyskytujících. K podpoře dietního režimu přispívá
  i obsažený chrom, který pomáhá tělu lépe pracovat s glukózou a také přispívá k metabolismu všech makronutrientů. V receptuře produktu HYDRO WHEY jsou použita výhradně přírodní barviva a skvělou chuť tomuto produktu dodává oblíbená stévie a sukralóza.
   
  Myslíš si, že už tě u Nutrendu nic nepřekvapí? Tak vyzkoušej nový HYDRO WHEY!
   
  Mimořádná stravitelnost splňuje potřeby všech sportovců, jak na amatérské rovině, tak i nejnáročnějších profesionálů z kteréhokoliv sportovního odvětví. Kdokoliv bude potřebovat prvotřídní produkt s vysokým obsahem lehce stravitelné bílkoviny, má nyní k dispozici nový HYDRO WHEY! Lze velmi snadno rozmíchat v čisté vodě za použití šejkru Nutrend.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist