Paul Van Dyk v brněnském Bobycentru | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Paul Van Dyk v brněnském Bobycentru

Paul Van Dyk v brněnském Bobycentru

Datum: 12.1.2018

Nenechte si ujít návrat světoznámého DJe!

Naposledy hrál v Brně v roce 2016 a den nato se nešťastnou náhodou zřítil z pódia na holandské akci Armina Van Buurena ASOT 750. Letěl šest a půl metru vzduchem a sanitka jej odvážela do nemocnice s poraněním mozku, dvakrát zlomenou a poraněnou částí páteře a spoustou podlitin a pohmožděnin. Nejhorší však bylo otevřené zranění na zadní části hlavy, které světoznámého Dje a tanečního mága Paula Van Dyka na tři měsíce upoutalo na lůžko a vozík. Kvůli poranění mozku se v podstatě znovu učil chodit a měl i obtíže s mluvením. Díky houževnatosti a bojovnosti se nakonec začal uzdravovat a pomalu se vrátil na koncertní pódia.
Své uzdravení potvrdil nejen návratovými koncerty, ale i ohlášením očekávaného nového alba From Then On.
 
V rámci turné k němu se po třech letech zastaví 23. března 2018 v Brně. Vstupenky na vystoupení v Bobycentru jsou již exkluzivně v prodeji v síti TicketLIVE.
Pro nové album From Then On připravil Van Dyk vizuální koncept, který nazývá AEON Paula Van Dyka. Latinské slovo znamená život a vitalita a je ústředním námětem celé koncertní show. „,Hudba má jedinečnou schopnost odnést lidi od jejich problémů a zbavit je úzkosti a stresu a tento pocit se snažíme novým koncertním pojetím ještě umocnit,“ láká na turné Paul Van Dyk, který se do Brna těší. „Naposledy jsem tam hrál před svým úrazem. Brno bylo vlastně jednou z posledních akcí, kterou si před tou událostí pamatuji,“ vzpomíná.
 
Předprodej: https://www.ticketlive.cz/cs/event/paul-van-dyk-from-then-on
Web pořadatele: www.iime.co.uk

Seznam produktů