S NUTRENDEM NA B7 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

S NUTRENDEM NA B7

S NUTRENDEM NA B7

Datum: 15.8. 2019

Téměř 3000 závodníků, 95 km, 8 vrcholů Beskyd, převýšení 5570 m. To je extrémní závod Beskydská Sedmička.

Jsme hrdi na to, že jsme partnery už několik let a i letos jdeme s vámi do toho. Bude to opět velmi těžké. Určitě si sáhnete na dno sil, ale díky našemu doporučení to dáte.
S našimi odborníky jsme vypracovali plán, jak celý závod zvládnout výživově. Tady je:

PŘED STARTEM (chladné počasí):
GUTAR ENERGY SHOT + VOLTAGE ENERGY BAR

PŘED STARTEM (při horku):
GUTAR ENERGY SHOT + ISODRINX (isotonické ředění)

V PRŮBĚHU ZÁVODU:
  1. v prvních 90 – 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit 1 ENDUROSNACK GEL + dávku ISODRINX (v isotonickém ředění) 
  2. v následujících cca 90 – 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit ENDUROSNACK GEL + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění) k tomu v průběhu závodu doplňovat SALT CAPS (2 kapsle)
  3. v následujících cca 90 – 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit ENDURANCE BAR + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
  4. v následujících cca 90 – 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit CARBOSNACK GEL + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění) k tomu v průběhu závodu doplňovat SALT CAPS (2 kapsle)
  5. další VOLTAGE ENERGY BAR lze přijmout v energetické krizi při úseku s nižší tepovou frekvencí
  6. MAGNESLIFE jako pohotovostní záležitost kdykoliv v případě křečí
V CÍLI:
REGENER

Vždy doporučujeme vyzkoušet v tréninkovém režimu, pokud s produkty vůbec nemáte zkušenost. Co vyhovuje jednomu, nemusí sedět druhému.

Doporučujeme ještě přijímat osvědčené potraviny. Např. u sportovců je velice oblíbené v průběhu náročného sportovního dne po menších kouscích doplňovat například banány, sušené ovoce, oříšky, rýžové chlebíčky, piškoty, přesnídávky, protože při optimálním použití produktů balíčku viz níže, byste při delším čase než 12h aktivity pouze s 1 balíčkem NUTREND energeticky strádali.

Držte se!

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH