Tereza Diepoldová vybojovala 2 stříbra na světovém poháru v JAR! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Tereza Diepoldová vybojovala 2 stříbra na světovém poháru v JAR!

  Tereza Diepoldová vybojovala 2 stříbra na světovém poháru v JAR!

  Datum: 14.9.2015

  Hned tři pódiová umístění získali při finálové časovce Světového poháru naši handicapovaní cyklisté v Pietermaritzburgu a právě jednu medaili dokázala vybojovat členka NUTREND Teamu Tereza Diepoldová.

  V kategorii C2 cyklistek s nadkolenní amputací vybojovala vynikající stříbro, a přesto v cíli nebyla sympatická studentka FTVS UK v Praze a členka týmu Nutrend Specialized Racing spokojená.
   
  „Necítila jsem se před závodem úplně v pohodě po dlouhém letu do Pietermaritzburgu, ale v závodě se mi nakonec jelo velmi dobře. Bohužel hodně ztrácím v technice, musíme na tom přes zimu tvrdě zapracovat, pokud chci za rok v Riu bojovat o přední umístění,“ uvedla hned po dojezdu stříbrná paralympijská medailistka z Londýna.
   
  Tereza zvládla výborným způsobem i druhý závod v JAR, ve kterém získala v silničním závodě žen kategorie C2 další stříbrnou medaili.
   
  Český tým tělesně handicapovaných cyklistů si tak odváží z finálového závodu Světového poháru celkem 5 cenných kovů a především velkou porci UCI bodů potřebných pro národní ranking před blížícími se paralympijskými hrami v Rio de Janeiru.
  „Ten závod byl pro mě velmi náročný, měla jsem technické problémy s řetězem, který mě padal a sjet zpět časovou ztrátu vzniklou opravami mě stálo mnoho sil. Ale z výsledku mám radost,“ okomentovala v cíli svůj závod Tereza.
   
  Ve skvělé formě se ukázal i další člen NUTREND Teamu Jirka Ježek, který v kategorii C4 obsadil v absolutní konkurenci vynikající páté místo, což je jeho nejlepší umístění od těžkého zranění, které si přivodil před rokem v závodě mistrovství světa.

  Fotogalerie

  Foto: www.caths.cz

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist