THERMOBOOSTER | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

THERMOBOOSTER

THERMOBOOSTER

Datum: 3.5.2016

Již samotný název tohoto produktu předurčuje jeho uplatnění. Účinné látky THERMOBOOSTERU celkově ovlivňují metabolismus, stimulují organismus do fyzického výkonu a také podporují redukci tukové tkáně.

Jednou z nejvíce zastoupených látek je alkaloid kofein, který stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. O kofeinu je také všeobecně známé, že potlačuje únavu a podporuje bdělost.
 
V přípravku THERMOBOOSTER je kofein podpořen mimo jiné neesenciální aminokyselinou L-tyrosin. Ta se významně podílí na celkovém metabolismu, látkové výměně a správné činnosti důležitých enzymů a hormonů v těle. Mezi dalšími účinnými látkami zde nalezneme Svetol – značkový extrakt ze zelených kávových zrn, který neobsahuje kofein, dále extrakt ze zeleného čaje a také Garcitrin – značkový extrakt z rostliny Garcinia cambogia.
 
Posledním jmenovaným, ale o to důležitějším pomocníkem je koenzym Q10. Tento se řadí mezi silné antioxidanty, zlepšuje imunitu. S přibývajícím věkem člověka dochází k snižování koncentrace tohoto koenzymu v organismu a z toho důvodu je vhodné jej pravidelně doplňovat stravou.
 
Vzhledem k uvedeným účinkům se nabízí vhodné doplnění karnitinovými produkty, kdy vzájemná kombinace zvýší jejich účinnost.
 
THERMOBOOSTER je vyráběn ve speciálních kapslích, kdy každá obsahuje 1071 mg účinné směsi B.U.R.N.E.R. BLEND. Vzhledem k uvedeným látkám je použití tohoto produktu vhodné v dopoledních hodinách před jídlem, nebo před sportovní aktivitou. Maximální denní dávku představují 2 kapsle.
 

Seznam produktů

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist