Tříkolák opět v akci, Kolomý vyhrál maďarskou rally | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Tříkolák opět v akci, Kolomý vyhrál maďarskou rally

Tříkolák opět v akci, Kolomý vyhrál maďarskou rally

Datum: 19.8. 2015

Maďarská zastávka světového šampionátu v Cross Country Rally skončila pro tým TATRA BUGGYRA RACING, podporovaný firmou NUTREND, vítězně.

Martin Kolomý s přehledem ovládl kategorii kamionů a bavil diváky. V poslední etapě navázal na Dakar 2014 a vyděsil traťové komisaře, když přijel do cíle po třech kolech.
Cesta k vítězství byla však trnitá. Fat Boy sice fungoval perfektně celou rally a to včetně nových komponentů, ale 10 km před cílem vylétl mimo trať a defekt byl na světě. „Na výjezdu z lesa mě stáhla kolej a vykoplo nás to na betonový protitankový jehlan. Kilda jen zahlásil, že máme defekt a ať se ukážu. Věděl jsem, že to do cíle musíme dovézt, i kdyby to mělo být na ramenou. Z výsledku mám radost. Dnes se nám jelo opravdu dobře, chvílemi jsme po trati doslova letěli. Auto fungovalo na výbornou, což je snad ještě důležitější než samotné vítězství. Po nepříliš vydařeném Španělsku jsme si spravili chuť,“ zhodnotil Kolomý neděli i celý závodní víkend po návratu do bivaku.
Týmový manažer Jan Kalivoda po závodě jen chválil: „Kluci opět ukázali svoji bojovnost a sehranost. Když jsem viděl, jak se řítí ze zatáčky po třech, tak ve mně chvíli zatrnulo. Situaci zvládli až s obdivem a dokázali vyhrát. Jsem rád, že jsme nejen rychlí, ale i silní v náročných momentech, jako byl tento.“

Fotogalerie