V Novém Městě na Moravě pokračoval dalším závodem seriál KPŽ | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  V Novém Městě na Moravě pokračoval dalším závodem seriál KPŽ

  V Novém Městě na Moravě pokračoval dalším závodem seriál KPŽ

  Datum: 15.8.2018

  V závodě startoval náš kompletní elitní tým. Hned od úvodních kilometrů bylo jasné, že se na né příliš profilem náročné trati pojede opravdu rychle.

  V cíli Garmin Matouše Ulmana ukazoval na 54 km rychlostní průměr 29,5 km/h což je v terénu opravdu hodně rychlé. Kluci brzy po startu vyselektovali čelní skupinu na 8 lidí a pak se snažili režii závodu pevně držet v rukou. Bohužel jezdecké chyby a defekty vše překazily. Místo týmového koncertu to byl urputný boj až do samotného kotle ski arény. Defekt předního kola nejdříve odporoučel z čela skupiny Tomáše Višňovského, který vypadal skvěle a svým projevem poutal pozornost soupeřů. Po výměně neskutečnou stíhací jízdou dokázal před cílem dostihnout velkou skupinu a dospurtovat na  10 místo. Jan Strož po defektu zadního kola  a rychlé opravě v depu slušně na 7. místě.
   
  Vše se tedy mělo rozhodnout v čelní 4 člené skupině, kde byl silný Matouš Ulman a Pavel Boudný. Zdatným soupeřem do koncovky jim měl být Filip Adél a Martin Stošek čerstvý medailista z Akademického MS 3.místo. 3 km před cílem Boudný nešťastně píchnul zadní kolo a do cíle tedy musel po prázdném kole na 4.místě. Spurt rozjel Matouš, protože věděl o svých možnostech a situaci vyhodnotil na dlouhý finiš. Na konec chybělo jen několik cm” 3 desetiny" a bylo z toho 2. místo. Zklamání bylo veliké jak u Matouše tak u Pavla, který by asi těžko hledal soupeře na tomto asfaltovém dojezdu.
   
  Teď se snažíme myslet pozitivně a přesunujeme se do Feldbergu v Německu, kde ve čtvrtek startujeme náročný etapový závod prologem.
   
  Foto:Reiner

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist