Václav Chaloupka | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Václav Chaloupka

  Václav Chaloupka

  Datum: 10.8.2016

  Když se snažíte dělat sport na profesionální úrovni, musíte mít podchycené všechny detaily včetně výživy a stravování. NUTREND je jednička na trhu s výživovými doplňky a já jsem moc rád, že s právě s jejich podporou můžu jít za svými životními sny.

  Disciplína: vodní slalom
  Tým: SK UP Olomouc
  Web: www.vaclavchaloupka.cz
  Facebook: www.facebook.com/VaclavChaloupkaC1

  Nejlepší výsledek:
  • 1. místo -  Mistrovství Evropy U23 - Týmový závod mužů C1 2018
  • 1. místo Mistrovství světa U23 2018
  • vicemistr světa U23 2017
  • 3.místo Mistrovství světa juniorů 2015 Brazílie

  Začátky a první úspěchy
  S kanoistikou jsem začal po Olympiádě v Pekingu v roce 2008, když jsem viděl závodit Štěpánku Hilgertovou nebo Vavřince Hradilka. V témže roce jsem skončil s fotbalem a hledal jsem náhradu. Tak jsem se přes známou dostal do olomouckého oddílu kanoistiky, kde jsem doteď. Zpočátku jsem zkoušel více disciplín, ale po pár letech jsem se zamiloval do singlkánoe. Druhý rok na singlkánoi jsem se stal vícemistrem ČR v žákovské kategorii.

  Nejsilnější sportovní zážitek
  Zisk bronzu na juniorském šampionátu v brazilském Foz do Iguazu. Neuvěřitelný zážitek a splnění velkého životního snu.

  Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími výrobky?
  Jen tu nejlepší. Výrobky NUTREND používám delší dobu a proto jsem byl velmi potěšený, když mi byl jimi nabídnut sponzoring. Jsem moc rád, že má výživa je v nejlepších rukou.

  Jak vypadá Vaše příprava?
  Na začátku každé sezóny si s mými trenéry stanovíme hlavní vrcholy sezóny, které jsou vždy MS a ME. Tomu podřizujeme celý roční plán, plánujeme jednotlivé cykly a celou připravu ladíme právě na zmiňované akce.

  Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
  Jelikož ještě pořád věkem spadám do juniorské kategorie, celou mou kariéru mám, dá se říct, před sebou. Letos se chci pokusit o zisk titulu mistra Evropy v juniorech a v příštím roce si vyjet reprezentační tým do 23-ti let. V našem sportu jsou ale vrcholem olympijské hry a proto je můj životní sen dostat se tam a získat medaili. Hlavně se chci tímto sportem bavit!

  Proč se právě věnujete vaší disciplíně? Čím Vás fascinuje?
  Fascinuje mě síla tohoto krásného živlu. Když se budete snažit to urvat silou, vždy se vám to vymstí. Proto se snažím dostat se do naprosté harmonie s vodou, číst ji, porozumět ji. Když se tohle naučíte a voda Vás doveze kam chcete bez jediného záběru, je to ten nejkrásnější pocit. Fascinuje mě, že vodní slalom není jen o fyzické zdatnosti. Musíte být velmi dobře technicky vybavený závodník, mít cit pro vodu, umět zaimprovizovat,… Je to velmi komplexní sport a mě neuvěřitelně baví trénovat, zlepšovat a jen tak si hrát s vodou.

  Jak vypadá Váš jídelníček?
  Snažím se jíst pravidelně a pestře, moc se nepřejídat. Základním jídlem dne je pro mě snídaně, kde si obvykle dávám špaldovou kaši se sušeným ovocem, oříšky a medem. Zařazuji hodně ovoce a zeleniny. Z výrobků NUTREND používám ráno Multivitamine compressed cabs a Omega 3 softgel cabs, před tréninkem zařazuji v závodním období Beta-alanine compressed cabs, během tréninku Isodrinx a po tréninku BCAA mega strong powder a ve výjimečných případech B.I.G., večer dávám Multimineral tabs. Mé nejoblíbenější tyčinky jsou jednoznačně Denuts nebo Just fruit a RAW bar.

  TOP 5 NUTREND products:
  1. MULTIVITAMIN TABS
  2. BETA-ALANINE COMPRESSED CAPS
  3. BCAA MEGA STRONG POWDER
  4. AFTER TRAINING PROTEIN
  5. RAW BAR

  Fotogalerie

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist