Valerija Slapnik | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Valerija Slapnik

Valerija Slapnik

Datum: 7.11.2017

Disciplína: Bikini Fitness
Team: NUTREND Team
Facebook: www.facebook.com/valerija.slapnik/
Instagram: www.instagram.com/valerijaslapnik/

Nejlepší výsledky:

  • Absolutní vítězství King & Queen of the beach Croatia 2015
  • Absolutní vítězství - Miss FIBO POWER BEAUTY 2016
  • Absolutní vítězství - National Championship 2016 
  • Absolutní vítězství - International Austria Championship 2016
  • 3. místo - Diamond Cup Slovakia 2016
Mé začátky a první úspěchy
Začala jsem se silovým tréninkem v roce 2013 a poprvé jsem soutěžila v roce 2014, nicméně jsem se neumístila vůbec dobře. Poučila jsem se ze svých chyb a vytěžila z toho co nejvíce – změnila jsem dietu, trénink a suplementaci a následně získala 2. místo na mezinárodní soutěži Maxximum open 2014, pak jsem se několikrát za sebou umístila na 1. místě a získala i absolutní vítězství. Následoval Diamond Cup, kde jsem byla 3., s tím jsem byla opravdu velmi spokojená.
 
Proč jsi začala používat produkty NUTREND?
Vždycky jsem věděla, že kvalitní doplňky stravy jsou důležité pro lepší svalový růst a dobrou regeneraci. Produkty od společnosti NUTREND jsem vyzkoušela několikrát a opravdu jsem na sobě cítila jejich účinek. Především N1 preworkout a proteinové tyčinky mi pomohly během přípravy na soutěže. Proto jsem se pro NUTREND rozhodla, chci dát svému tělu to nejlepší.
 
Jak Ti pomáhají produkty NUTREND ve sportu?
Věřím, že suplementy jsou v přípavě na soutěž velmi důležité, hlavně kvůli nedostatku vitamínů a minerálů během dietního režimu. Je skvělé mít po ruce kvalitní doplňky stravy pro dobrou regeneraci, a také proto, abyste vybudovali tělo, po jakém toužíte.
 
Jaký je Tvůj nejoblíbenější produkt a který používáš nejčastěji?
Zbožňuji proteinové tyčinky DELUXE, hlavně v dietě kvůli jejich chuti a hodnotám. Můj favorit je příchuť skořicový šnek.Také miluji Hydro Whey s příchutí čokolády. Řadím ho do svého jídelníčku hned ráno v kombinaci s vločkami a také po tréninku.
 
Kde a jak často trénuješ?
V posilovně trénuji 5-6x do týdne, záleží na mé přípravě. Také trénuji ráda venku, hlavně v létě, kdy podle méo názoru nemá moc lidí motivaci jít cvičit do posilovny, a tak si místo posilovny užívám tréninky venku.
 
Jak se připravuješ na soutěž?
To opravdu záleží na tom, jaká je má forma před tím, než začnu s předzávodní dietou. Trénuji vícekrát týdně, někdy i dvakrát za den a přidávám kardio (3x týdně ráno). Sleduji, jak se mé tělo mění z týdne na týden a podle toho přizpůsovuji i plán diety.
 
Jaká je Tvá motivace do tréninku?
Jsem si svou vlastní motivací. Vždycky chci změnit sebe sama, chci být lepší než včera a to je to, co mě žene vpřed a nutí následovat své cíle. Samozřejmě mám dny, kdy se mi trénovat nechce, tak si zkrátka udělám den nebo dva volno. Je lepší nechat tělo a duši odpočinout, než si pro trénink vytvářet nenávist. To je můj názor.
 
Můžeš popsat svou nejlepší soutěž?
Má nejlepší soutěž byla Diamond Cup Slovakia 2016. Ne kvůli umístění (3. místo), ale kvůli tomu, že to byla má první soutěž, kam jsem se chystala úplně sama bez trenéra, který je zároveň můj přítel a motivátor. Tehdy se účastnil reality show Survivor a já o něm více než měsíc neslyšela. Byla jsem na to celé sama a mé největší přání bylo, aby na mě byl pyšný. A také že byl a já jsem díky tomu silnější a lepší.
  
Jaké jsou Tvé cíle?
Lhala bych, kdybych řekla, že si nepřeji získat PRO kartu. Dělám vše, co mohu, v tréninku a dietě a také vím, že bych ji jednoho dne mohla získat. Pokud jsme odhodlaní, pozitivní a motivovaní, vše, co si přejeme, se může splnit. Takže nikdy nepřestávejte bojovat za to, co nejvíce chcete!

 
 

Seznam produktů

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH

N1

N1

od 27

23 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH