4 důležité věci, které potřebuje úplně každý běžec | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  4 důležité věci, které potřebuje úplně každý běžec

  4 důležité věci, které potřebuje úplně každý běžec

  Datum: 25.4.2019

  Být běžcem neznamená jenom pravidelně trénovat a makat na svém těle a kondici. Pokud tento sport chcete brát vážně, budete k tomu potřebovat ještě toto:

  Vůle
  Ta hlava! Když se postaví, tak mnohdy přes ní nejede vlak – nechce se jít běhat a nechce. Mnohdy může být příčinou velké únava nebo přetrénování, ale často za to může hlavně pohodlnost. Když máte silnou vůli a hlavu „přelstíte“, tak pak zjistíte, že se vám vlastně běží krásně a že by byla škoda nejít. Pokud trénujete s nějakým cílem, tak je vůle jednou z nejdůležitějších věcí.
    
  Trpělivost
  Mnoho začínajících nebo sezónních běžců chce všechno hned – okamžitě běhat rychle, okamžitě uběhnout maraton, okamžitě se zlepšit. Jenže vše má svůj čas a předchází tomu i určitá příprava a trénink. Pokud nebudete trpěliví, nikam pořádně nedojdete – tedy nedoběhnete. Vše proto dělejte postupně a poslouchejte přitom také svoje tělo.
    
  Motivace
  Je tak důležitá! A nemusí to být hned něco velikého či převratného. Stačí i malý cíl – třeba uběhnout bez přestávky pět kilometrů nebo zrychlit se na určitém úseku. Je potřeba vědět, co chci. Třeba i běhat proto, abych byl v přírodě a abych byl na čerstvém vzduchu. Abych se viděl s kamarády….bez vnitřní motivace vás běhání vůbec nebude bavit.
    
  Pozitivní myšlení
  Neberte běhání zas až tak vážně! Nejdůležitější je stejně z něho mít hezký a příjemný vnitřní pocit. Výkony a vylepšování se je super, ale vždy je potřeba vždy musí převládat hlavně ta pozitiva před negativy. A když budete věřit, že to půjde a že to dokážete, tak se to taky tak stane! Je to vyzkoušeno!

  Text: Soňa, Running2.cz

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist