ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

3D FITNESS a hubnutí do plavek

3D FITNESS a hubnutí do plavek

Čas plavek a krátkých sukní je za dveřmi! Po úspěšných týdenních kurzech uspořádalo studio 3D FITNESS v Žamberku další překvapení pro své klienty a NUTREND byl samozřejmě u toho.

Ve dne 5.5.-.7.5.2014 uvedlo studio 3D FITNESS pilotní 3 denní kurz Štíhlá stehna – pevné hýždě. Tréninku se zúčastnilo 2 x denně 16 žen, které tvrdě trénovaly a to nejen brzy ráno, ale i večer.

Cílem kurzu v 6 lekcích bylo ukázat klientům zásobu cviků pro štíhlé a pevné nohy. Posilovací trénink byl sestavený z komplexních cviků, jako jsou dřepy, výpady, přinožování, nůžky, cvičení s židlí, pilates ringy. Cviky byly podobné jako u budování objemu a síly, ale se zásadním rozdílem: váhy byly velmi nízké a pracovalo se nejvíce s vahou vlastního těla.
Jak tedy zní tajemství štíhlých a pevných nohou? Pravidelný trénink s větším opakováním ve více sériích a zvýšení podílu svalové hmoty na nohou či hýždích, vyvážená strava, pitný režim a dostatek regenerace a odpočinku. Všechny účastnice kurzu získaly skvělé typy na produkty společnosti NUTREND a již teď se těší na další kurz.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena