ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

I Brno fandí Sporťáčku, ukázala skvělá sobota

I Brno fandí Sporťáčku, ukázala skvělá sobota

Báječná návštěva šesti tisíc lidí, unikátní počet pětasedmdesáti stanovišť na jednom místě a ideální počasí, tak lze shrnout sobotní Sporťáčkovu premiéru v Brně. Do krásného a rozlehlého sportovního areálu v Komárově s lanovým centrem a rozhlednou Komec a na přilehlé koupaliště Biotop přivezl festival chuť se hýbat a žít aktivně, přesně jak velí princip Evropského týdne sportu, jehož byl tento Sporťáček součástí.

Děti i jejich rodiče si mohli přímo u jednotlivých stanovišť vyzkoušet tradičně pestré spektrum aktivit, od paddleboardingu, capoeiry přes požární sport, korfbal, Mölkky až k hokeji na unikátním umělém ledě.

Právě na něm se krasobruslilo případně hrál hokej. Dorazil ho obhlídnout i Milan Hnilička, bývalý brankář a člen zlaté olympijské party z Nagana.

Triky se jistě dají předvádět i na kole od firmy Author, které udělalo radost jednomu z malých návštěvníků. Ten dal vyplněním zelené karty zelenou pohybu a zvolil sport roku, hlas od něj dostala shodou okolností cyklistika na BMX. Ceny od partnerů Agrofert, Cetelem, Allianz, či Bambule si vysloužily i další děti, pozornost strhla i soutěž s Havex-auto o to, kolik se jich vejde do Sporťáčkovy Škody Octavia. Nakonec jich bylo jednatřicet. O zdravou stravu se staral stánek sportovní výživy Nutrend. Kde si děti mohli zakoupit limitovanou edici tyčinky JUST FRUIT Sporťáček. Celý den pak bavila areál ostřílená moderátorská dvojice Zorka Hejdová – Pavel Cejnar.

„Festival jsme poctivě připravovali tři čtvrtě roku, ale absolutně jsme nečekali, že se povede až takhle. Brno po všech stránkách překonalo naše očekávání,“ pochvaloval si Jakub Makalouš, zakladatel a šéf Sporťáčka. „I přes určitou místní nepřízeň – kromě radnice Brna-Jih, které nám naopak ve všem vycházelo vstříc – jsme s pomocí vstřícných klubů ukázali, že náš koncept je promyšlený a dává smysl, není to hurá akce spíchnutá horkou jehlou. Brňanům jsme předvedli výsledek našeho pětiletého snažení, a evidentně úspěšně.“

Začala tak zřejmě další tradice. I Brno Sporťáčka přijalo a on se rád bude do druhého největšího českého města vracet…

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena