Jubilejní 10. AEROBICMANIA rozpohybovala Brno

Jubilejní 10. AEROBICMANIA rozpohybovala Brno

Druhou únorovou sobotu patřilo Brno příznivcům aerobiku, tance, body mind, stepu, funkčního cvičení a dalších sportovních aktivit. Konal se zde kongres Aerobicmania, který si nemohla nechat ujít ani společnost NUTREND.

Během jediného dne proběhlo ve 4 sálech 35 lekcí. Na akci se dostavilo 560 aktivně cvičících žen a mužů z celé ČR, Polska a Slovenska. Představilo se 16 špičkových českých a zahraničních instruktorů, kteří předvedli famózní show.

Všichni účastníci kongresu získali od společnosti NUTREND pitný režim ve formě Carnitine Activity Drink, Horského pramene nebo Isodrinxu.

NUTREND stánek byl v permanentním obležení. Zájemci mohli ochutnat tyčinky z řady ACTIVE LIFESTYLE - DeNuts, DeNuts crunch, Wellness Oats Cake, Profigur müsli a T-meal Bar. Sportovci a návštěvníci ochutnali také výborný koktejl T-meal fruity a široký výběr příchutí oblíbeného nápoje Carnitine Activity Drink. Součástí ochutnávky bylo také výživové poradenství a návštěvníci se tak dozvěděli, jak nejefektivněji produkty NUTREND používat a správně kombinovat.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Dodržujte pitný režim ještě snadněji

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Překonejte sami sebe!

Objevit
Překonejte sami sebe!

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena